Bedava internet

Faturalıya Geçişe Özel Devreden Uyumlu 6 GB Tarifesi

08 Ekim 2019
Faturalıya Geçişe Özel Devreden Uyumlu 6 GB Tarifesi

Faturalıya geçişe özel devreden uyumlu 6 GB tarifesi. Bu tarife ile örneğin; bu ay kullanmadığınız paket içerikleri gelecek aya devreder. Bu sayede kullanamadığınız içerikleri bir sonraki ay kullanabilirsiniz.

Faturasızdan faturalıya geçiş yaparken bu tarifeyi de seçip kullanabilirsiniz. Vodafone abonelerinin bol interneti uygun fiyata kullandığı faturalı tarifelerden biridir. Devreden Uyumlu tarifesinin fiyatı 32 TL’dir.

Faturasızdan Faturalıya Geçiş Avantajları

Faturalıya şimdi geçin, durdurma ya da koruma özelliklerinden
birini ilk 3 ay ücretsiz kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca geçişe özel ilk 3 ay cayma bedeli ödemeden faturasıza geçiş yapabilirsiniz.

Devreden Uyumlu 6 GB Tarifesi

6 GB internet, 750 dakika her yöne konuşma ve 250 adet sms hakkı bulunmaktadır.

Faturalıya geçiş işlemini Müşteri hizmetlerini arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi hattın yasal sahibi yapabilir.

Ekstra Bilgi

İnternet Paketleri Seçilirken Nelere Dikkat Etmelidir?

Son yıllarda internetin hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Sosyal medya, alışveriş siteleri, haber ve eğlence siteleri derken, zamanın büyük bölümü internetde geçirilmeye başlanmıştır. Böylece, internet kullanım oranı, ihtiyaçla orantılı olarak artmaya başlamıştır. Hal böyle olunca da, internet kotasının yüksek ücretle karşılanması durumuyla karşı karşıya kalınmaktadır.

Müşterinin internet kullanımına ihtiyacının artması, ancak daha uygun fiyat avantajı ile internet paketine sahip olma isteği bir çok gsm operatörlerini harekete geçirmiştir. Kullanıcılara sunulan bu internet paketlerinden en uygun olanını seçmek için bazı hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Bunlar:

  • Kota; kişinin kullanacağı alana göre düşük ya da limitsiz kota seçmesi uygun olacaktır. Böylece limit aşımına uğrayıp, olandan daha yüksek miktarda fatura ödenmesine gerek kalmayacaktır.
  • Adil kullanım noktasına dikkat edilmelidir.
  • Taahhüt yapıldı ise, taahhüt bitmeden farklı operatörlere geçmemesi gerekmektedir.
  • İnternet paketi seçerken telefon bağlantısı olması kişiye ücretsiz telefon hakkından faydalanma fırsatı vermektedir.
  • Evde internet paketi seçerken, mobil kullanımda olacak ise, kablosuz ağ seçilmesi en uygun olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.