Bedava internet

Faturalıya Geçişte Turkcell Akıllı Maksi Paketi

17 Ağustos 2019
Faturalıya Geçişte Turkcell Akıllı Maksi Paketi

Faturasız hattan faturalı hatta geçişlere özel Turkcell Akıllı Maksi tarifesi. Bu tarifeyi taahhütlü kullanırsanız 4 GB internet, taahhütsüz kullanırsanız 2 gb internet paketiniz olur. Tarifede 12 ay kalma sözü verdiğinizde katlama kampanyası ile 2 gb internet olan tarife 4 gb’a yükselecektir.

Paketin taahhütlü ve taahhütsüz fiyatı aynıdır. Sadece taahhüt yani 12 ay kalma sözü vermezseniz tarifenizin interneti 2 gb olarak hattınıza tanımlanır. 07.08.2019 tarihi itibarıyla son 90 gün içinde Hazır Kart’tan ödeme tipi değişikliği yapmış ve 90 günden fazladır Turkcell’e yeni tesis ya da numara taşıma ile gelenler aboneler kampanyaya katılabilirler.

Turkcell Akıllı Maksi Tarifesi

Akıllı Maksi paketiyle yüksek hızda interneti ve zengin içerikleri doya doya yaşa. Üstelik, her yöne 500dk bol bol konuşma, 2GB internet ile iletişimin keyfini çıkar.

Tarifeye yıllık taahhüt ver internet paketin 4 GB olsun.

Akıllı Durma Özelliği

Tarife haklarınız bitince limitinde durduran Akıllı Fatura, Akıllı paketlerler ile hizmetinde. Akıllı Fatura ile faturanız sözünüzden çıkmaz. Ek bir kullanıma ihtiyaç duyduğunuzda ek paketlerden faydalanabilirsin.

Cayma Hakkı

Faturalı’dan memnun kalmazsanız, ilk 3 ay cayma bedeli ödemeden Hazır Kart’a tekrar dönebilirsin.

Tarifeniz Yurt Dışında Geçerli

Paketinizin özelliği gereği, yurt dısında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne paket haklarınızı bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve sms’lerinizi otomatik kullanabilirsiniz. Yurt dışına çıktığında ek paket özelliği satın alarak bu işlemi gerçekleştirebilirsin.

Turkcell Akıllı Maksi Tarifesi Nasıl Yapılır?

Müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya Hesabım’dan katılabilirsiniz.

Faturalı hatta sadece hattın yasal sahibi geçiş yapabilir.

Kampanyalar hakkında bilgi almak için bedavagb.com bildirimlerini kabul edin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.