Bedava internet

Fotoğraf Düzenlemek İçin Kullanılan 3 ios Uygulama

21 Eylül 2019
Fotoğraf Düzenlemek İçin Kullanılan 3 ios Uygulama

Günümüzde fotoğraf çekimi artık hemen herkes tarafından profesyonel şekilde yapılmak istenmektedir. Bu sayede sosyal medya hesaplarında paylaşım yapılan fotoğraflar bir hayli kaliteli sonuç erişimlerine götürmektedir. Ancak herkeste profesyonel makineler olmadığı için bu durumda uygulamalardan destek alınma yöntemi tercih edilmektedir. iOS en iyi fotoğraf uygulamaları ile siz de istediğiniz profesyonel sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Foodie

En iyi iOS uygulamalarından biri olan Foodie, günümüzde pek çok fenomen tarafından da kullanılmaktadır. Bilindiği üzere sosyal medya fenomenleri fotoğraf paylaşımı konusunda bir hayli titiz davranmaktadır. Siz de ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz Foodie üzerinden fotoğraflarınıza en iyi filtreleri ekleyebilirsiniz. Üstelik bu program ayarların otomatik yapılmasının yanı sıra manuel şekilde yapılmasına da olanak tanımaktadır. Tercih eden kullanıcılar fotoğraflarını doğrudan Foodie üzerinden normal veya filtreli olarak çekebilmektedir. Aynı varsayımlar program aracılığı ile video çekimleri için de geçerlidir.

Snapseed

Uzun zamandır kullanılan Snapseed, iOS fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında en popülerlerinden biridir. Snapseed üzerinde oldukça fazla filtre seçeneği bulunmaktadır. bunların yanı sıra kullanıcılar fotoğraflarını kesip kolaj yapmak için de bu programı tercih edebilmektedir. Yardımcı olduğu alan fazla olmasına karşın programın ara yüzü oldukça sade tutulmuş durumdadır. Bu da bireylerin program ile birlikte pratik şekilde fotoğraf düzenlemesi yapmalarını sağlamaktadır.

VSCO

En çok indirilen iOS uygulamalarından bir diğeri de VSCO şeklindedir. Bu fotoğraf uygulaması yıllık üyelik sistemi ile çalışmaktadır. Üstelik kullanıcılar çektikleri ya da düzenledikleri fotoğrafları belli topluluklarla paylaşabilmektedir. Bunun yanı sıra tercih edenler fotoğraflarını direkt olarak cihazlarına kaydetmek veyahut sosyal medya üzerinden paylaşmak şeklinde de hareket edebilmektedir. Uygulama özellikle farklı filtreleri nedeni ile vazgeçilmezler arasına girebilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.