Bedava internet

Geçen Hafta En Çok Yüklenen 3 ios (iphone) Uygulama

17 Eylül 2019
Geçen Hafta En Çok Yüklenen 3 ios (iphone) Uygulama

İphone üzerinden oldukça farklı uygulamaya ulaşmanız mümkündür. İOS cihazlar için popüler olarak yüklenmekte olan İphone Cihazlarda geçen hafta yüklenen 3 uygulama şu şekilde sıralanabilir;

FaceApp

Yapay zeka ile fotoğraf düzenleme aracı olarak kullanılan uygulama geçen hafta oldukça rağbet görülen bir uygulama olmuştur. Uygulama ile fotoğraflarınızda beğenmediğiniz detayları ile en ince ayrıntısına kadar düzenleyebilirsiniz. Uygulamada gülücük ekleme, kırışıklık giderme, saç stilini düzenleme, saç rengini ayarlama ve yaş değişikliği gibi en ince ayrıntılara kadar düzenleme yapabilirsiniz. Uygulama ücretsiz bir şekilde indirme imkanı sağlamaktadır.

Storytel

Telefonunuzda binlerce sesli kitap okuma özelliğine sahip olabilirsiniz. İçinde binlerce Türkçe sesli kitabı barındıran uygumla aynı zamanda birçok seslendirmeni de barındırmaktadır. İlk olarak uygulamayı 14 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. 14 günden sonra aylık olarak 29,99 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Sizde sesli kitap inlemeyi ve gözlerinizi kapatıp huzur bulmak istiyorsanız bu uygulama tam size göre olacaktır. İlk başlarda ücretsiz denemeden faydalanarak sizin için ne kadar uygun olduğunu test edebilirsiniz.

Bundle

Uygulama ile birçok haber kaynağını takip etme olanağınız bulunmaktadır. Uygulamanın içinde haber kaynakları oldukça çeşitlilik göstermektedir. Teknoloji, gündem, bilim gibi çok geniş bir yelpazede bulunan uygulamada indirme almanızda mümkün olmaktadır. Karanlık mod özelliği bulunana bu uygulama ücretsiz bir şekilde indirilebiliyor. Uygulamayı ücretsiz bir şekilde kullanmak için abone olmanız gerekmektedir.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.