Bedava internet

Geçen Hafta En Çok Yüklenen 6 Android Uygulama

16 Eylül 2019
Geçen Hafta En Çok Yüklenen 6 Android Uygulama

Android cihazlar için vazgeçilmez temel uygulamalar bulunmaktadır. Hayatınızı kolaylaştıran uygulamalar aynı zamanda size oldukça eğlenceli vakit geçirmek için yardımcı olmaktadır. Android cihaz kullanıcıları için Android cihazlarda geçen hafta en çok yüklenen 6 uygulama şu şekilde sıralanabilir;

WhatsApp

Dünya çapında oldukça fazla şekilde kullanılmakta olan mesaj uygulaması WhatsApp bir milyardan fazla kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Ücretsiz bir şekilde yükleyebileceğiniz uygulama ile mesajlaşabilir, konuşabilir ve görüntülü arama seçeneği ile sevdiklerinizle hasret giderebilirsiniz.  WhatsApp ile fotoğraf, belge, ses ve video gönderebilirsiniz. Bunun yanında konum, kişiler paylaşıp grup sohbeti yapabilirsiniz.

Tik Tok

Oldukça eğlenceli videolar çekip paylaşabileceğiniz bir platform olarak bulunan Tik Tok, Android cihazlarda geçen hafta en çok yüklenen 6 uygulama arasında bulunmaktadır. Hayatınızda bulunan her anı paylaşmak istiyorsanız bu uygulama tam size göre olacaktır. Kimi zaman oldukça eğlenceli kimi zamanda saçma kısa videoların paylaşıldığı uygulama oldukça geniş bir kitleye yayılmıştır.

Pinterest

Uygulamada koleksiyon oluşturabilir, yeni keşifler yapabilir ve bunları paylaşabilirsiniz. Uygulama her nerede olursanız olun işlem yapabilme imkanı sağlamaktadır. Uygulama oldukça başarılı bir tasarıma sahiptir. Uygulama içinde sevdiğiniz kişileri takip edebilirsiniz. Takip etmiş olduğunuz kişileri Pin’ leyebilirsiniz. Favori olarak seçmiş olduğunuz fotoğrafları ekleyebilirsiniz. İstediğiniz kullanıcıları engelleyebilir ve bu kişileri raporlayabilirsiniz.

Telegram Messenger

Oldukça hızlı ve güvenilir bir şekilde mesajlaşma imkanı sağlayan bir uygulama olarak bulunmaktadır. Uygulama reklamsız olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda grup mesajlaşma ve doya paylaşımı yapılmaktadır.

Azar

Uygulama videolu konuşma hizmeti sunmakta olan bir uygulamadır. Uygulama ile dünyanın dört bir köşesinde bulunan kişiler ile görüntülü olarak konuşabilir ve oldukça eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.  Yeni insanlarla tanışıp, arkadaşlık kurmanızı sağlayan uygulama ücretsiz bir şekilde indirebilmektedir.

Netflix

Popüler filme ve dizileri oldukça rahat bir şekilde Netflix sayesinde izleyebilirsiniz. Uygulama içinde dikkatinizi çekecek Dünya’ca ünlü dizi ve filmler bulunmaktadır. Uygulamayı merak edenler için 30 günlük ücretsiz bir şekilde kullanılma imkanı sunulmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.