Bedava internet

Gençler için Turkcell GNÇ+ Fırsat Paketi

05 Eylül 2019
Gençler için Turkcell GNÇ+ Fırsat Paketi

Turkcell GNÇ Fırsat paketi kampanyası. Sadece gençlerin faydalanabileceği Turkcell GNÇ+ Fırsat tarifesi hakkında detaylı bilgiyi yazının devamında görebilirsiniz.

Günümüzde çok sayıda mobil operatör olduğu gibi çok sayıda tarife de bulunmaktadır. Tarifelerin içerikleri birbirinden farklıdır. GSM hatlarını ev hanımı, öğrenci, kamu çalışanı, şirket çalışanları, iş adamları kullanmaktadır. Her kesimin cep telefonunu kullanma amacı farklıdır. Kimisi mesajlaşmak için daha çok kullanırken kimisi sadece konuşur. Bundan dolayı bütün paketlerin içeriğinin aynı olması doğru değildir. Yurt dışında iş bağlantıları olan bir iş adamı için internet paketinin yüksek olması çok önemlidir. Çünkü normal hat üzerinden yurt dışı görüşmesi çok yüksek bir maliyete sahiptir. Faturaları düşürmek için herkes kullanımına uygun paketleri seçmelidir.

Paketler içerisinde ay içerisinde kalanları bir sonraki aya devreden paketler vardır. Devreden bakiyeler bir sonraki ay kullanımı çok rahatlatmaktadır. Her ay bir sonraki aya devredeceğinden bu tarifeyi kullananlar limit sıkıntısı yaşamayacaktır. Tabi normal kullanımlar için bu durum geçerlidir. Sosyal medyayı devamlı kullanan birisine internet paketi yetiştirmek çok zor olacaktır. Bu gibi kullanıcıların Sosyal medya için sınırsız kullanım hakkı veren tarifelerden kullanması tavsiye edilebilir.

Turkcell GNÇ+ Fırsat Paketi

Tarifeye aylık abonelik yaparsanız 3 GB , yıllık abonelik yaparsanız 6 GB internet kampanyasından yararlanabilirsiniz. Tarifeye yıllık taahhüt veren aboneler katlama kampanyası sayesinde 6 gb internet kullanırlar. Sizde ilgili yaş aralığındaysanız Zengin içerikli GNÇ+ Fırsat Paketi ile Turkcell Uygulamalarının keyfini çıkarabilirsiniz.

Turkcell GNÇ+ Paketindeki faydalar

  • BiP’e özel ek 5 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.
  • TV+’ta geçerli 5 GB internet ile canlı TV kanalları ve sınırlı sayıda seç izle film katalogu seninle
  • Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkarın .
  • lifebox’ta 10GB saklama alanı, ve lifebox’ta geçerli 5GB internet.
  • Dergilik ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.

Turkcell GNÇ+ Fırsat Tarifesi Nasıl Yapılır?

12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 6 GB internet(3GB’ı 22:00-06:00 saatleri arasında geçerli) kullanabilirsiniz, her yöne 1000 dakika, Turkcell içi sınırsız konuşma, her yöne 250SMS, Instagram’da geçerli 2GB, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB içerir.

GFIRSAT yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerini arayarak, Turkcell bayilerinden ya da internetten katılabilirsiniz.

Kimler Faydalanabilir?

  • Kampanyadan belirli tarifelerden olan ve belirli kriterleri sağlayan Turkcell aboneleri yararlanabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.