Bedava internet

Google Play Android En Çok Satan 4 Film

17 Eylül 2019
Google Play Android En Çok Satan 4 Film

Google Play Android En Çok Satan 4 Film. Uzun yıllardan beri bildiğiniz gibi Google Play üzerinden vizyondaki sinema filmlerini de satın alarak izleyebiliyorsunuz. Son günlerde en çok satan 4 filmi sizler için listeledik.

Yol Arkadaşım 2

Yol arkadaşım filminin devamı olan Yol Arkadaşım 2 Filmi bu hafta en çok satan filmlerin başında geliyor.

Android Mağaza Satış Fiyatı: 2,99 TL

Kategori: Komedi

John Wick: Chapter 3 – Parabellum

Efsaneler arasında yer alan John Wick serisinin son Filmi, BÖLÜM 3’te android mağazada bu ara en çok satan filmler arasında yerini aldı. Filmin kategorisi: Aksiyon, fragmanı alt kısımdan izleyebilirsiniz.

Android Mağaza Satış Fiyatı: 16,99 TL

Müslüm

Müslüm Gürses anısına yapılan bu film bir çok kişi tarafından beğenilerek izlendi. Dinleyicisi olmayanlar dahi filme olumlu not kullandı. Filmin fragmanı aşağıda yer alıyor.

Android Mağaza Satış Fiyatı: 3,99 TL

Börü

Türkiye’de asker filmi diyince akla gelen ilk filmlerden biri de Börü filmidir. Film bir süre dizi olarak yayın hayatına devam etmiş, daha sonrasında ise dizi hayatını bitirip Sinema filmi olarak izleyicilerinin karşısına çıkmıştır.

Adroid Mağaza Satış Fiyatı: 2,99 TL

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.