Bedava internet

Haftalık Video Pass 15 TL Vodafone

14 Eylül 2019
Haftalık Video Pass 15 TL Vodafone

Faturalı Vodafone aboneleri Haftalık Video Pass ek paketini 15 TL karşılığında satın alabiliyorlar. Bu paket sayesinde Youtube ve izlesene uygulamalarını kullanırken sınırsız internet hakları oluyor. Böylece Vodafone’lular tarife internetinden düşmeden Youtube’da dilediği gibi video izleyebiliyorlar.

Haftalık Video Pass

YouTube ve İzlesene’de 7 gün boyunca internetin sonu yok. Paket otomatik yenilenmez

  • YouTube ve İzlesene’de 7 gün boyunca internetin sonu yok
  • Paket otomatik yenilenmez

₺ 15/hafta

  • Paketi Yanımda uygulamasından satın alabilirsiniz.

İnternet Nasıl Kullanılmalı?

Değişen Dünya koşullarında artık zamanımızın çoğunu bilgisayar ve cep telefonları ile geçiriyoruz. Çocuklarda aynı şekilde büyüklere oranla daha fazla zamanlarının internetin başında geçiriyorlar. İnternetten herkesin ortak olabileceği sınırsız bir dünya bulunuyor. İnternet üzerinde bulunan bu dünyada faydalı içerikleri yanında zararlı içeriklerde bulunuyor. İnternetin başında uzun zaman boyunca vakit geçirmek bir bağımlılık durumuna dönüşüyor. Bu tehlike en fazla küçük çocuklar için bulunuyor.

Sosyal ağlarda çocuk için oldukça zarlı görüntüler ve tehlikeli kişiler bulunuyor. Bu kötü niyetli kişiler bağımlılık haline gelmiş çocukları rahat bir şekilde kandırabiliyor. Çoğu zaman aileler çocuklarının kandırıldıklarını farkına bile varmıyorlar. Bunun önüne geçmek için doğru internet nasıl kullanılmalı kesinlikle dikkat edilmesi gereken bir konudur.

  • Çocuklara herhangi bir yasak koymadan doğru internetin nasıl kullanılması gerektiği ile alakalı olarak bilinçlendirmek,
  • Zararlı içerik barındıran sitelere yasak koymak,
  • İnternetin aşırı ve sınırsız kullanımına engel koymak,
  • İnternetin dersleri için nasıl yararlı kullanabileceği hakkında ona gerekli olan bilgileri vermek

Bu maddeler küçük yaştaki çocukların interneti nasıl kullanması gerektiğini anlatan maddelerdir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.