Bedava internet

Halk Bankası Bayrama Özel 25 TL ParafPara

16 Ağustos 2019
Halk Bankası Bayrama Özel 25 TL ParafPara

Halk Bank müşterilerine bayrama özel kampanya yaptı. Yaptığı bu kampanya sayesinde müşteriler 25 TL parafpara kazanabiliyorlar.

Yapılan bu kampanyaları takip edip katılarak siz de paraf para kazanabilirsiniz. Paraf ile 1-18 Ağustos 2019 tarihleri arasında gıda marketi ve giyim sektörlerinde yurt içi tüm Banka POS’larından yapacağınız ikinci 100 TL ve üzeri harcamanıza 10 TL, dördüncü harcamaya 15 TL toplamda maksimum 25 TL ParafPara hediye edilecek.

Halk Bankası Bayrama Özel 25 TL ParafPara Kampanyası Nasıl Yapılır?

  • Kampanyaya katılabilmek için harcama yapmadan BAYRAM yazıp 3404’e SMS göndermeniz gerekir. Paraf Mobil uygulamasından kampanyanın Hemen Katıl butonunu kullanarak katılım yapmanız gerekir.
  • Aynı gün içinde aynı iş yerinden yapılan harcamaların sadece ilki kabul edilir.
  • Kampanyaya SMS ile katılmak için Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom operatörlerine ait numaralar ile 3404’e, KKTCell ve KKTC Telsim operatörlerine ait numaralar ile 3444’e SMS gönderilmelidir. Bu operatörler dışında SMS ile katılım sağlanamamaktadır.

Kampanyadan maksimum bir müşteri 25 TL kazanabilir. Kampanyadan kazanılan ParafPara’ların son kullanım tarihi 27.08.2019’dur. Kullanılmayan ParafPara’lar 28.08.2019 tarihinde otomatik olarak silinir. Kazandığınız paraf para başka bir karta transfer edilemez. Kampanya hakkında daha fazla bilgi edinmek için bireysel müşteri temsilcinizi arayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.