Bedava internet

Halk Bankası Bu İşlemi Yapan Herkese 100 TL

13 Eylül 2019
Halk Bankası Bu İşlemi Yapan Herkese 100 TL

Halk Bankası Bu İşlemi Yapan Herkese 100 TL VeriyorKampanyadan sadece Halk Bankası müşterileri yararlanabilirler. Paraf ile 100 TL’ye Varan ParafPara kazanma fırsatı seni bekliyor.

Kampanya kapsamında verilen 100 TL gerçek paraya çevrilmez parafpara olarak kartınıza yüklenir.

Paraf ile 100 TL’ye Varan ParafPara!

  • 6-22 Eylül 2019 tarih aralığında tüm Mudo, Mudo Concept mağazalarında ve www.mudo.com.tr’de Paraf POS’undan tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri ilk işlemde 100 TL, 300 TL ve üzeri yapılacak ilk işlemde 50 TL ParafPara verilecektir. 
  • Her müşteri kampanyadan ilk işlemi ile sadece bir kez yararlanabilir ve en fazla 100 TL ParafPara kazanabilir. 
  • Kazanılan ParafPara’lar işlem yapılan günden bir sonraki gün harcama yapılan karta yüklenecektir. 
  • Kazanılan ParafPara’ların son kullanım tarihi 02 Ekim 2019 olup, kullanılmayan ParafPara’lar 03 Ekim 2019 tarihinde geri alınacaktır. 
  • Business kartlar, HalkCard, ParafPara kullanılarak yapılan işlemler ile iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dâhil değildir. 
  • ParafPara transferi ParafPara kullanımı sayılmayacaktır ve transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır. 
  • Kampanyaya ilişkin bilgi müşteriye ait slip üzerinde yer alacak olup geriye dönük yararlandırma ya da değişiklik yapılmayacaktır.

Güncel kampanyaları Paraf uygulamasından da takip edebilirsin. Paraf uygulamasını ANDROİD ve İOS mağazanızdan telefonunuza hemen yükleyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.