Bedava internet

Herkes Bu Tarifeyi Öneriyor Turkcell Turbo Maksi Paketi

14 Ağustos 2019
Herkes Bu Tarifeyi Öneriyor Turkcell Turbo Maksi Paketi

Sponsorlu Bağlantılar

Bu internet bana yeter diyeceğiniz Turkcell turbo maksi tarifesi ile dilediğiniz bütün haklar cebinizde. Kampanya detaylarını alt kısımda görebilirsin.

Türkiye’nin ilk GSM operatörü olan Turkcell, cep telefonu kullanıcılarına her yıl sunduğu yeni paket ve avantajlarıyla da yine ilk sırada yer alıyor. Turkcell’in müşterilerine özel uyguladığı kampanya, tarife ve avantaj paketlerinden biri olan Turbo MaksiPaketi kullanımı ve zengin içeriği ile yenilendi. Turbo + Maksi paket ana pakete ek olarak internet kotasını ikiye katlayan kampanyadır.

Turbo+ Maksi Tarifesi

Turbo+Maksi paketinden faturalı hat kullanan tüm Turkcell müşterileri faydalanabilir. Paketin özellikleri aylık toplam olmak üzere;

  • Her yöne 1000 dk konuşma
  • Her yöne 250 SMS
  • 6 GB internet
  • Dergilik Servisi ve Dergilikte geçerli 1 GB internet.

Diğer avantajları ise;

  • Lifebox: Yedekleyin. Lifebox kullanımında geçerli olmak üzere aylık 5 GB hediye internet kullanımınız olur. Tüm fotoğraf ve videolarınızı Lifebox’a yükleyerek telefonunuzda yer açabilirsiniz.
  • Bip: Turkcell uygulamasını yükleyerek yüksek kalitede görüntülü görüşme için 1 GBdata alanına daha sahip olursunuz.
  • Dergilik: 1 GB internet ile dergilik aboneliği ile aylık yüzlerce gazete ve popüler dergiyi okuma keyfi sizinle olur.
  • Fizy ile 5 GB daha internettenen kaliteli müziği dinleyebilirsiniz.

Paketinizde 12 ay kalma taahhüdünüz ile ana paketinizdeki internetiniz ikiye katlanır. Bu kampanya ile sözleşmenizi 12 ay daha uzatmanız veya daha üst pakete geçiş yapma durumunda ilk ay 20 GB internet kullanımı hakkınız aktif hale getirilir. Turbo + Maksi Paketi iki ayda bir defa ve yılda en fazla iki defa alınabilir.

Ayrıca aramalarınızı tarifenizdeki dakikalarla yurtdışında da geçerli olan ülkelerde yapabilir veya Türkiye’yi arayabilirsiniz. Sadece SMS ve internet kullanımınız için günlük otomatik ek ücret ödersiniz.

Turkcell Turbo+ Maksi Paketi nasıl Yapılır?

Yıllıkabonelikyapmakiçin müşteri hizmetlerini arayabilir veya2200’ a MAKSI yazıp gönderebilirsiniz. Ayrıca Turkcell bayilerinden ve Turkcell internet sitesinden de abonelik satın alabilirsiniz.

Turbo + Maksi Tarifesi Detayları

Turbo Maksi Paketi (Katlama kampanyası) ile 12 ay boyunca Turkcell’ de kalma taahhüdü vererek internetinizi iki katına çıkarabilirsiniz. Maksi kampanyaya katılarak aylık 35 TL fayda sağlamış olursunuz. Her fatura döneminde paket yenilenir. Paket faydaları yurtiçi kullanımlarda geçerlidir. Paketten sadece Turbo+Maksi kampanyası bitiminde yararlanılabilir. Turbo + Maksi kampanyası biten müşteriler otomatik olarak katılır. Paket değişikliği talebinde bulunabilirsiniz. Ancak bir kez paket alabilirsiniz. Kullanılmayan paket faydaları bir sonraki aya devredilemez.

Turbo+Maksi Paketi Nasıl İptal Edilir?

Turbo+Maksi Paketi iptal etmek veya başka bir pakete geçmek için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.