Bedava internet

Herkesin Unuttuğu 4 Android Uygulama

30 Eylül 2019
Herkesin Unuttuğu 4 Android Uygulama

Herkesin Unuttuğu 4 Android Uygulama, Android uygulamaları sayesinde günlük yaşamın bir hayli kolay hale gelmesi mümkündür. Üstelik kullanıcılar doğru uygulama seçimleri ile birlikte genel kültür seviyelerinden dil gelişimlerine kadar hemen her alanda bir artı yakalayabilmektedir. Bu kapsamda unutulmuş olan uygulamaları yeniden hatırlamakta fayda vardır. Çünkü günümüzde akıllı cep telefonları genellikle sosyal medya odaklı olarak kullanılmaktadır.

Voscreen

Voscreen, unutulan Android uygulamaları arasında en önemli olanlarından biridir. Uygulama, on beşer saniyeden oluşan videolardan oluşmaktadır. Yabancı dizilerden, filmlerden ya da konuşmalardan alınan videolar sayesinde dil gelişim sürecinin artırılması mümkündür. Üstelik videoların yeniden dinleme seçeneği de bulunmaktadır. Var olan uygulama herhangi bir ücret ödenmeden kullanılabilmektedir.

Phonto

Phonto uygulaması özellikle fotoğraf düzenleme açısından uzun yıllar kullanılmıştır. Günümüzde bu uygulama yerine pek çok farklı sistem popüler hale getirilmiştir. Ancak Phonto uygulaması ile birlikte fonografların üzerine farklı yazılar yazılması mümkündür. Yazıların ebatları, renkleri, puntoları ve şekilleri kolay bir şekilde ayarlanabilmektedir. Profesyonellik istemeyen uygulama herkes tarafından zorlanmadan kullanılabilmektedir.

Tango Messenger

Herkesin unuttuğu Android uygulamalarından bir diğeri de Tango Messenger olarak açıklanmıştır. Uygulamanın unutulma nedeni güçlü rakiplerin piyasaya giriş yapmasıdır. Ancak Tango Messenger, uzun zaman boyunda Android kullanıcıları için internet üzerinden iletişim imkânı vermiştir. Uygulamanın kullanımının basite indirgenmiş olması ile birlikte iletişimler sorun yaşanmadan yapılmıştır.

Kaave Falı

Yakın geçmişe kadar popüler Android uygulamalarında başı çeken bazı uygulamalar artık daha az kullanılmaktadır. Kaave Falı da bunlardan biridir. Günümüzde fal meraklılarının uygulamayı halen kullandıkları bir gerçektir. Ancak bireyler son zamanlarda daha çok siteler üzerinden fal bakan kimseleri tercih etmektedir. Yine de Kaave Falı döneminde bir öncü niteliği taşıdığı için ayrı bir yere sahiptir.   

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.