Bedava internet

Herkesin Zamanında Oynadığı 4 iOS Oyunu

28 Eylül 2019
Herkesin Zamanında Oynadığı 4 iOS Oyunu

Akıllı cep telefonları sayesinde artık can sıkıntısı geride kalmıştır. Telefon sahipleri boş zamanlarında ister macera ister zekâ oyunları oynayarak eğlenceli anlar yaşayabilmektedir. Tabi bunun için oyunları iyi şekilde seçmek önemlidir. İşte herkesin oynaması gereken iOS oyunları listemiz. Listede farklı türlerden 4 oyun bulunduğundan zevkinize göre birini bulabilirsiniz.

Hay Day

Günümüzde pek çok farklı çiftlik oyununun bulunduğu bir gerçek. Fakat kendi çiftliğini kurup ticaret yapmak isteyenler için Hay Day en eski oyunlardan biri olmak özelliği taşıyor. Buna karşın oyun güncellemeleri sayesinde yıllardan beridir popülerliğini kaybetmemiş. Siz de bir çiftliği en baştan kurup kendinize özel hale getirmek istiyorsanız iOS oyunları içinden Hay Day ‘i indirmelisiniz. Oyunun tamamen ücretsiz olması ise bir diğer güzel yanı. 

PUBG MOBILE

PUBG MOBILE içinde bulunduğumuz yıl içerisinde pek çok rekora imza atmış bir oyundur. İlk zamanlarında sadece bilgisayarlardan oynanabilen savaş ve strateji oyunu, artık mobil cihazlardan da oldukça kaliteli grafikler eşliğinde oynanabilmektedir. Bu sayede popüler iOS oyunları listesinde kendine yer bulan PUBG MOBILE, kullanım oranlarını giderek artırmaktadır.

Modern Combat Versus

Oynanması gereken iOS oyunlarından bir diğeri de Modern Combat Versus’tur. Oyunda farklı mekânlarda savaşmak mümkündür. Mücadeleler dörderli takımlar halinde verilmektedir. Bu sayede oyunda takım arkadaşları ile ortak stratejiler yapılarak kazanma ihtimali artırılabilmektedir. Üstelik ortak stratejileri uygulamak oyunun başarı oranlarını da artırmaktadır.

CodyCross

Macera oyunlarından uzak kalarak kelime dağarcığını geliştirmek isteyenler için CodyCross oldukça iyi bir alternatiftir. Popüler iOS oyunlarından olan CodyCross adımlar halinde devam etmektedir. İçerisinde çok sayıda bulmaca olmasına karşın birini tamamlamadan diğerine geçilememektedir. Bu sayede bölümler arasında zorluk farkları da oluşturulmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.