Bedava internet

İndirme Oranı Yüksek 4 iOS Oyunu

23 Ekim 2019
İndirme Oranı Yüksek 4 iOS Oyunu

iPhone kullanıcıları cihazlarında ücretsiz bir şekilde pek çok farklı oyun indirebilmektedir. Üstelik oyunlar genellikle ilk kez iOS’a özel şekilde sunulmaktadır. Bu da kullanıcıların oyun keyiflerine erkenden erişim sağlamaları anlamına gelmektedir. Listelere bakıldığında en çok indirilen iOS oyunlarının farklılık gösterdiği dikkat çekmektedir. İşte App Store listelerinde en çok indirilen oyunlar.

Score! Hero

Futbolseverler tarafından sıklıkla indirilen Score! Hero, oyuncuların kahramanlık yolunda ilerlemesini sağlıyor. Seçilen kategorilerde şut çekmekten defansa kadar her alanda başarı elde edilmesi şart. Böylece karakterler başarılarını herkesle paylaşabiliyor. Üstelik oyunun görselleri pek çok futbol oyununun da üzerinde.

Traffic Rider

En çok yüklenen iOS oyunları listesindeki dikkat çeken bir diğer isim de Traffic Rider. Oyunda otomobiller ya da yarış arabaları yerine motosikletler kullanılıyor. İstediğiniz motosiklete sahip olmanız da mümkün. Oyun sırasında değişik mekânlarda oldukça keyifli ve heyecanlı bir sürüş keyfi yaşayabiliyorsunuz. Bunlara karşın oyun erişimleri için hiçbir şekilde ücret istenmiyor. Oyun içi satın almalar isteğe bağlı olarak gerçekleştiriliyor.

Asphalt 9: Legends

Yarış oyunlarından vazgeçemeyenler için bir klasik olarak Asphalt 9: Legends sunuluyor. iOS oyunları arasında en çok indirilenlerden olan Asphalt 9: Legends, oldukça farklı ortamları sistemine eklemiş durumda. Aynı farklılaştırma durumu yarış arabaları için de geçerli. Böylelikle kullanıcılar hayallerindeki yarış arabası ile efsanevi bir yarışa adım atabiliyor.

Boom Beach

Savaş ve strateji uygulamalarında sevilen iOS oyunları arasında bulunan Boom Beach, taktiksel zekâyı ortaya çıkarıyor. Oyuncular düşmanlarını yenebilmek için belli planlar yapabiliyor. Ancak oyunda esas olan şey savaş sırasında alınan kararlar. Bundan kaynaklı olarak oyun pek çok kişi tarafından heyecanla oynanan iOS oyunlarından biri olarak sayılabiliyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.