Bedava internet

ING Bankası Bu işlemi Yapan Herkese 100 TL Hediye

11 Eylül 2019
ING Bankası Bu işlemi Yapan Herkese 100 TL Hediye

İng Bankası 100 TL hediye ediyor. ING Kredi Kartı Alanlar Hediye Bonus Kazanıyor. İng bankasından ilk defa kredi kartı çıkaracak olan banka müşterileri kampanya sayesinde 100 TL kazanıyorlar.

İlk defa ING Bonus Card ya da ING Pegasus BolBol Kart alacaklara, ilk ay yapacakları alışverişlerde %20, toplamda ise maksimum 100 TL bonus hediye edilir.

ING Kredi Kartı Alanlar Hediye Bonus Kazanıyor

  • Bu kampanyadan ING Bonus Karta, ING Pegasus BolBol Classic Kart’a, ING Pegasus BolBol Premium Kart’a başvuru yapan ve kartını teslim alan asıl kart müşterileri faydalanabilecektir. ING Light Kartlar, ING Bonus Business Kartlar ve ek kartlar kampanyaya dahil değildir. 
  • Son 1 yıl içinde bu kampanyadan faydalanmış müşteriler, farklı kart alsalar, tekrar kart alsalar ya da kartlarını kapatıp yeniden kart alsalar bile kampanyaya dahil olamaz.
  • Kampanyaya katılmak için kartınızı teslim aldıktan sonra en geç 1 ay içerisinde HBONUS yazıp, 2205’e sms göndermeniz gerekmektedir.  
  • HBONUS yazıp kampanyaya katıldığınız tarihten itibaren 1 ay boyunca yapacağınız alışveriş işlemlerinden %20 bonus kazanırsınız. Kampanya kapsamında en fazla 100 TL bonus kazanabilirsiniz. Kazanılan puanlar 1 aylık süre sonunda tek seferde yüklenecek ve sms ile tarafınıza bilgi gelecek, 10 gün kullanım süresi olacaktır.  
  • Sadece POS üzerinden yapılan alışveriş işlemlerinden puan kazanımı olacaktır. Kredi kartı ile yapılacak nakit çekim, fatura, kurum ve vergi ödeme işlemlerinden puan kazanımı olmayacaktır.  
  • Kampanyadan faydalanabilmek için kredi kartı limitinizin ING Kredim Sonsuz ürünü kapsamında blokeli olmaması gerekmektedir, eğer limitiniz bu kapsamda blokeli ise bu fırsattan SMS ile katılım sağlamış olsanız dahi, kullanılabilir limitiniz olmadığından faydalanmanız mümkün olmayacaktır.
  • Kartınızı teslim aldıktan sonra 1 ay içerisinde SMS ile katılım yapmamanız halinde kampanyadan faydalanmanız mümkün olmayacaktır. 
  • Kampanya kapsamında Bonus kazanmaya başlamak için HBONUS anahtar kelimesini yazarak kartınızı teslim aldıktan en geç 1 ay sonra 2205’e SMS gönderin.  
  • Tekliften çıkmak isterseniz IPTALHBONUS yazarak 2205’e SMS gönderebilirsiniz. Bu SMS’i gönderdikten sonra kampanya kapsamında yapacağınız işlemlerdeki yeni puan kazanımınız duracaktır.  
  • Kampanyaya katılım, gönderilen her SMS için operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.

Güncel kampanyalardan haberdar olmak için sayfa bildirimlerini kabul edin. İng bankasına ait güncel kampanyaları Mobil uygulama üzerinden de kontrol edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.