Bedava internet

İnternetten Yemeyen Whatsapp: Vodafone Saçma Güzel 4 GB

16 Ağustos 2019
İnternetten Yemeyen Whatsapp: Vodafone Saçma Güzel 4 GB

Sınırsız internetten Whatsapp özelliği ile Vodafone Saçma Güzel 4 gb tarifesi. Faturasızdan faturalıya geçişe özel ilk 3 ay cayma bedelsiz faturasız tarifelere dönüş yapabilirsiniz. Bu kampanya sayesinde bir nevi faturalı deneyimini de yaşayıp beğenmezseniz, cayma bedeli ödemeden ön ödemeli hatta dönüş yaparsınız.

  • Faturalı ya da hazır kart hatlarda kullanabileceğin hediyeler Vodafone bedava internet menüsünde. Güncel kampanyaları buradan bulabilirsin.

Saçma Güzel 4 GB Paketi Sınırsız Whatsapp Özelliği

Tarifedeki bu özellik ile internetinizden yemeden sınırsız bedava Whatsapp kullanabilirsiniz.

  • Kullanım yaparken sesli ve görüntülü aramalar buna dahil değildir.
  • Fotoğraf, dosya, müzik, ses dosyası, video ve mesaj gönderimleri bu özelliğe dahildir.

Sesli ya da görüntülü aramalar mevcut tarife internetinden harcar.

Saçma Güzel 4 GB Paket İçeriği

Her yöne konuşabileceğin 500 dakika konuşma hakkı. 100 adet mesajlaşma paketi. 4 gb cepten mobil internet. Bu içerikler her fatura kesiminizde otomatik olarak hattınıza yüklenir. Saçma Güzel 4 tarifesi faturalı bir tarifedir. Yeni gelenler için indirimli fiyatı: 27 TL’dir. Tarifeden yararlanabilmek için 26 yaş ve altı olmanız gerekir.

Vodafone Saçma Güzel 4 GB Tarifesi Nasıl Yapılır?

  • Faturalı hatat geçiş yapılacağından hattın yasal sahibinin işlem yapması gerekir.
  • Müşteri hizmetlerini arayarak bu pakete geçiş yapabilirsin.
  • Vodafone cep merkezlerinden de bu tarife satın alınabilir.
  • Kampanyaya faturasızda en az 30 gün bulunmuş ve son 30 gün içerisinde faturasız hattan faturalı hatta geçen Vodafone aboneli katılabilir

Tarifeye ilk geçiş yaptığınızda fatura kesim tarihinize kadar olan kullanım hakları tanımlanır. Tarife bir nevi eksik tanımlandığından çıkacak olan fatura da buna göre hesaplanır. Ardından ilk kesilecek faturanızdan sonra tam paket kullanımına başlarsınız.

Faturalı hat hoşunuza gitmezse faturasızdan geçiş yapanlar ilk 3 ay yani 90 gün içinde cayma bedeli ödemeden faturasıza dönüş yapabilirler.

Kampanyaya girişler ve çıkışlar anlık mıdır?

Evet, kampanyaya giriş ve çıkışlar anlık olur. Kampanyaya katılımın sağlandığı ya da kampanyadan çıkışın yapıldığı fatura döneminde verilen fayda, fatura döneminin sonuna kadar sürer.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.