Bedava internet

İphone Cihazlarda Bu Hafta En Çok Oynanan 4 Oyun

18 Eylül 2019
İphone Cihazlarda Bu Hafta En Çok Oynanan 4 Oyun

Oyun oynamak oldukça keyif vermektedir. Boş zamanlarda kafamızı dağıtmak ve daha eğlenceli vakit geçirmek için tercih ettiğimiz oyunlardan İphone cihazlarda bu hafta oynanan 4 oyun şu şekilde sıralanabilir;

  • Disney Infinity: Toy Box 2.0

Yeni bir seri olarak bulunan Disney Infinity 2.0 sürümü ile güncellenmiştir. Oyun içine Marvel dünyasında bulunan karakterlerde eklenmiştir. Oyuna yeni katılan karakterler oyunun kitlesini oldukça mutlu etmiştir. Oyun İOS cihazları üzerinden yeni yayınlanmaya başlamıştır. Önceden sadece PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 ve PC platformları oynanabilmekteydi.

  • Evolve: Hunters Quest

Oyun klasik eşleştirme oyunlarından çok daha farklı bir imkan sağlamaktadır. Oyun meraklıları tarafından merakla takip edilen 2K tarafından yayınlanan Oytun oldukça dikkat çekmiştir. Oyun içinde 100 farklı görev bulunmaktadır. Bulmaca- strateji türü ile elde etmiş ettiğiniz puanlar ile oyunun içindeki karakterlerinizi güçlendirebiliyorsunuz.  Oyun 274 MB olarak bulunuyor.

  • Touchdown Hero

Oyun Amerikan futbolu konsepti ile bulunmaktadır.  Oyun içinde Retro müzikler bulunmaktadır. Oyun atariyi andırmaktadır. Basit oynanış ve grafikler ile oldukça eğlenceli olan bu oyun temel olarak sonsuz koşu sınıfına girmektedir. Oyun içinde tek yapılması gereken rakiplerinize yapılmadan mümkün olduğu kadar sayı yapmanız gerekiyor. Oyunun İOS cihazları için ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Oyun oldukça basit ve eğlenceli bir şekilde kendinse bağlanmanızı sağlıyor. Oyun içindeki rekabet size oldukça eğlenceli dakikalar sunacaktır.

  • Radiation Island

Oyun içinde ilk olarak paralel evrende bulunan bir karakterin kontrolü ele almanız ile başlıyor. Oyun kullanıcılara açık bir deneyimi sunmaktadır. Oyunu AirPlay ve Apple TV aracılığı ile dev ekranda oynayabilirsiniz.  Bu oyun Apple Store üzerinden ücretli olarak indirilmektedir. Oyunun ücreti 6,49 TL olarak bulunmaktadır.

Sıralamış olduğumuz oyunlar İOS cihazlardan bu hafta oynanmış olan 4 oyun olarak bulunmaktadır. Sizde İphone kullanıcısıysanız bu oyunları indirebilir ve oldukça eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Oyunlar kendisini kanıtlamış olan oldukça başarılı oyunlar olarak bulunmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.