Bedava internet

İphone Cihazlarda Kesinlikle Olması Gereken 5 Uygulama

15 Eylül 2019
İphone Cihazlarda Kesinlikle Olması Gereken 5 Uygulama

İphone Cihazlarda Kesinlikle Olması Gereken 5 Uygulama. Kullandığımız akıllı telefonlar ile hayatımız oldukça kolaylaşmaktadır. İphone, kalabalık olan akıllı teflon pazarında telefon uygulaması mantığının sınırlarını zorlayarak kendisine yeni bir pazar oluşturmuştur. Mobil uygulama alanında girişimciler ilk olarak İOS uygulama pazarını tercih ettikten sonra rotasını Android uygulama mağazalarına çevirmektedir. Mükemmel bir işletim sistemine sahip olan İOS cihazlar için olmazsa olmaz 5 uygulamayı şu şekilde sıralayabiliriz.

İnstagram

Popüler kullanıcılara en çok kazandıran sosyal ağlardan biri İnstagram’ dır. Her geçen gün yeni kullanıcıların eklendiği bu sosyal mecra kendi içinde bir reklam sektörünü barındırmaktadır. Uygulama ile muhteşem fotoğraflar yapabilirsiniz. Bunun için uygulamanın içinde özel filtreleme efektleri bulunmaktadır. Bunun yanında uygulama ile diğer kullanıcıların eklemiş olduğu fotoğrafları görebilir, takip edebilir ve kendinize özel bir yayın akışı yapabilirsiniz.

Facebook

Dünyanın en büyük sosyal ağ uygulaması olan Facebook kesinlikle İOS uygulamaları için ilk 5’te olması gereken bir uygulamadır. Eski arkadaşlarınız ile iletişimizi sürdürmek ve yeni arkadaşlar edinmek için Facebook ideal seçim olacaktır.

Twitter

Anlık olarak mesajlaşma ve takip imkanı sağlayan Twitter ile gündemi aktif bir şekilde takip edebilir, eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Kendi oluşturmuş olduğu gündem ile dünyanın gündemini belirleme gibi bir özelliği olan Twitter İOS cihazlar için kesinlikle vazgeçilmez bir uygulama olacaktır. Aynı zamanda tweet atabilmek için 140 iletiyi aşmamanız şart olarak bulunmaktadır.

Find My İphone

Cihazınızı kaybettiğiniz zaman kesinlikle üzülmeniz gerek yok. Find My İphone uygulaması, İOS işletim sistemi bulunan cihazların bulunması ve içerisinde bulunan uygulamaların korunmasına yardımcı olmaktadır.  Uygulamaya Apple ID ya da iCloud hesabınızla ilk olarak giriş yapmanız gerekmektedir. Kayıp cihazınız her neredeyse lokasyon bilgileri ile kolayca bulabilirsiniz.

YouTube

Dünyada bulunan en geniş kapsamlı video paylaşım sitesi olarak bulunan YouTube, 2005 yılında web üzerinden yayın hayatına başlamıştır. İOS ile oldukça fazla indirilme sayısı elde eden YouTube ile oldukça eğlenceli videolar izleyebilirsiniz. Sizde kendinize kanal açarak farklı videolar yükleyebilirsiniz. Sıralamış olduğumuz uygulamaların hepsi ücretsiz bir şekilde kullanılmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.