Bedava internet

İphone Cihazlarda olmazsa olmaz 4 Uygulama (ios)

09 Eylül 2019
İphone Cihazlarda olmazsa olmaz 4 Uygulama (ios)

İphone cihazlarda hemen hemen herkesin kullandığı 4 uygulama. Bu uygulamalar ile müzik ve videoları telefonunuza yükleyebilir. Dosyalarınızı yedekleyin, Fotoğraflarınızı gizleyin.

Documents by Readdle

Documents by Readdle

Tüm dosyalarınız için merkezi bir saklama alanı sunar. İPad ve iPhone’unuzdaki hemen hemen istediğiniz her şeyi buradan kontrol edebilirsin, İstediğiniz dosya ve müzkleri dinleyin, görüntüleyin ve açıklama ekleyin. Dosyalar, belgeler, kitaplar, herhangi bir içerik bu uygulama tarafından görüntülenebilir.

PicsArt Foto ve Video Editörü

PicsArt

Fotoğraflarına bir birinden farklı efektler verebileceğin bir uygulamadır. Uygulamayı Ücretsiz bir şekilde App Store’dan telefonuna yükleyebilirsin. 500 milyondan fazla yükleme ile, PicsArt mobil üzerinde #1 fotoğraf editörü ve resim kolaj yapıcısıdır.

Weather – The Weather Channel

Weather

En gelişmiş hava durumu uygulaması olarak bilinir. 200’den fazla meteorolog tarafından hava durumu tahminleri bu uygulama üzerinde yayınlanır. Sizde bu sayede gününüzün nasıl geçeceğini öğrenip yağmura doluya yakalanmazsınız.

Shazam

Shazam

Bir mekana girdiniz ve bilmediğiniz bir müzik çalıyor ve çok hoşunuza gitti, nasıl bulacaksınız? Çalışanlara ya da oradaki herhangibirine sorabilirsiniz fakat hiç o kadar uğraşmaya gerek kalmadan Shazam uygulaması ile kolayca çalan müziği öğrenebilirsiniz. Tek yapmanız gereken uygulamayı açıp dinle butonuna dokunmak. Shazam sizin için çalan şarkıyı anında bulacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.