Bedava internet

İphone Telefonlar için En Eğlenceli 3 iOS Oyun

22 Eylül 2019
İphone Telefonlar için En Eğlenceli 3 iOS Oyun

Mobil cihazlar artık oyun oynamak için olmazsa olmaz aracılar haline gelmiştir. Siz de App Store üzerinden ister ücretsiz ister ücretli oyun alternatiflerinden herhangi birini tercih ederek keyifli vakit geçirebilirsiniz. Üstelik oyunların türleri bir hayli geniştir. En eğlenceli iOS oyunlarının ilk üçünü bir araya getirerek sunuyoruz. Böylelikle listemizden oyunlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

PUBG MOBILE

Savaş ve strateji oyunlarına merakınız varsa PUBG MOBILE tam da size göre. Üstelik oyun oldukça iyi görsellere ve grafiklere sahip. Buna karşın ücretsiz indirme seçeneği sayesinde herkesin kullanımına açılmış durumda. Oyun uzun zamandan bu yana en popüler iOS oyunları listesinde de bulunuyor. Oyuncular her defasında bir uçakta oyuna başlıyor. Sonrasında ise herhangi bir savunma aracı hatta kıyafeti bile olmadan bir adaya gönderiliyor. Böylece yaşanan mücadelelerde hayatta kalmak kişinin becerisine ve takım arkadaşlarının yeteneklerine kalıyor.

Subway Surfers

Subway Surfers, tercihini macera oyunlarından yana kullananlar için oldukça iyi bir alternatif. Oyun içerisinde birden fazla karakter seçmeniz mümkün. İsminden de anlaşıldığı gibi oyun tren yollarında geçiyor. Farklı şehirlerin tren yollarında koşarken bir yandan da gelen trenlerden kaçmaya çalışacaksınız. Ancak trenlerin bazıları çok hızlı olduğu için dikkatli olmanız şart. Oyunda ekstra ögelere sahip olarak daha heyecan verici anlar yaşamanız da mümkün olduğundan Subway Surfers, sevilen iOS oyunlarından biri olarak kabul ediliyor.

Flappy Bird

Macera yerine yetenek üzerine kurulmuş oyunlar arıyorsanız tercihiniz Flappy Bird olmalı. iOS oyunları arasında ciddi bir oyuncu kitlesine sahip olan oyunda ana karakteriniz bir kuş. Amaç ise kuşun herhangi bir yere çarpmasını engelleyerek ilerletmek. Fakat bu durum zannedildiği kadar kolay olmadığından oyunun bağımlıları çok fazla.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.