Bedava internet

iPhone Telefonlarda Ücretsiz Olarak Kullanılan 3 iOS Uygulama

15 Ekim 2019
iPhone Telefonlarda Ücretsiz Olarak Kullanılan 3 iOS Uygulama

iPhone cihazlarda en çok kullanılan programlar ya da uygulamalar sabit değildir. iTunes, indirme rakamlarına göre top listeleri oluşturmaktadır. Böylece uygulamaların o dönem içerisinde elde etmiş olduğu başarıyı görmek de mümkün hale gelmektedir. Değişken uygulamalar bulunmasına karşın vazgeçilmeyen iOS uygulamaları da yok değildir. Sizler için iPhone cihazlarda hem en çok kullanılan hem de kullanım için ücret ödenmeyen uygulamaları derledik.

Google Maps

Ücretsiz iOS uygulamaları arasında en çok indirilenlerden biri olarak Google Maps kendini göstermektedir. Uygulama hemen her yerde navigasyon desteği vermektedir. Uygulamanın en önemli özelliği ücretsiz olmasına karşın güncelliğini korumasıdır. Böylece yol desteği alırken olası rota değişiklikleri de hesaba katılmaktadır. Üstelik navigasyon başlatıldığında isteğe göre sesli yönlendirme de yapılabilmektedir. Sesli olarak yapılan yönlendirmede telaffuzun anlaşılır olması farklı yerlere giriş yapma risklerini de ortadan kaldırmaktadır.

Instagram

Instagram ücretsiz indirilebilen iOS uygulamaları listesinde ilk sıralarda bulunmaktadır. Uygulamanın piyasaya sürüldüğü ilk yıllarda sadece fotoğraf paylaşım sistemleri bulunuyordu. Ancak günümüzde Instagram pek çok farklı güncelleme edinmiş durumdadır. Edinimi sağlanmış olan güncellemelerle birlikte bireyler fotoğraflardan sonra durum ve video paylaşımı yapmaya da başlamışlardır. Üstelik artık canlı yayınlardan video paylaşımlarına kadar alanını genişletmiş olan Instagram, kullanıcılarına kendi televizyonlarını tasarlama imlanı da sunabilmektedir.

Whatsapp

iPhone telefonlardaki ücretsiz uygulamalar listesine mesajlaşma aplikasyonları da girmektedir. Pek çok farklı seçenek olmasına karşın Whatsapp en çok indirilen olarak gösterilmektedir. Öncelikle uygula kullanımı tamamen ücretizdir. Uygulama içi satın alma zorunlulukları da bulunmamaktadır. İlk yıllarda sadece emoji destekli mesajlaşma imkânı sunulmuştur. Ancak artık mesajlaşma sistemlerinin yanı sıra internetin olduğu her yerden anında sesli ve görüntülü aramalar da yapılabilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.