Bedava internet

İş Bankası Bu işlemi Yapan Herkese 30 TL Hediye

11 Eylül 2019
İş Bankası Bu işlemi Yapan Herkese 30 TL Hediye

Türkiye İş Bankası Bu işlemi Yapan Herkese 30 TL Hediye kampanyasından faydalanmayı unutmayın. Kampanyadan faydalanarak Maxi Puan sahibi olabilirsiniz. Kampanyadan sadece İş bankası müşterileri faydalanabilirler.

Maximum Mobil’den İstanbulkart Yüklemelerine 30 TL MaxiPuan

​10 Eylül-10 Ekim 2019 tarihleri arasında İş Bankası kartlarınızla Maximum Mobil uygulaması aracılığı ile yapacağınız her 20 TL ve üzeri İstanbulkart yüklemesinde 5 TL, toplamda 30 TL MaxiPuan kazanırsınız. İstanbul kart yüklemenizi İş Bankası kartınız ile yapın siz de 30 TL kazanın.

Kampanya Koşulları

  • Maximum Mobil’e özel olan kampanyaya, katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
  • Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza uygulama mağazasından yükleyebilirsiniz.
  • Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası bireysel kredi kartları (Maximum Kart, Maximiles, MercedesCard), Bankamatik Kartı
  • Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Diğer banka kredi kartları ile yapılan İstanbulkart yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyaya yalnızca İş Bankası kartları ile yapılan 20 TL ve üzeri tutardaki İstanbulkart yüklemeleri dahil olup, İstanbulkart yükleme talimatları kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır. Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen yüklemelerin iptal edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.
  • Kampanyaya detayları: Kampanya kapsamında İş Bankası kartları ile 20 TL ve üzeri tutarlarda İstanbulkart yüklemesi yapılması gerekmektedir. Kampanya kriterlerine uygun olarak gerçekleştirilen her 20 TL ve üzeri İstanbulkart yüklemesinde 5 TL, toplamda ise 30 TL MaxiPuan kazanılacaktır. Kampanya kapsamında 10 Eylül 2019 00:01 ile 10 Ekim 2019 23:59 arasında yapılan işlemler alışveriş işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 17 Ekim 2019 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 27 Ekim 2019 (bu tarih dâhil)’dir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 30 TL MaxiPuan kazanabilir. Yükleme kampanya kapsamında en son kullanılan İş Bankası kartına yapılacak olup, yükleme anında İş Bankası kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir.

İŞ Bankasının bütün kampanyalarına Mobil uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz. Güncel kampanyalardan haberdar olmak için sayfa bildirimlerini kabul edin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.