Bedava internet

Kamu Çalışanlarına Özel Türk Telekom 4 Adet Tarife

10 Ağustos 2019
Kamu Çalışanlarına Özel Türk Telekom 4 Adet Tarife

Türk Telekom’dan kamu çalışanlarına özel paketler. Bu paketler ile uygun fiyata tarife kullanabilirsiniz. 10 GB internet olan tarifenin fiyatı sadece aylık 49 TL’dir.

Bu tarifeler faturalı paketlerdir. Kamu çalışanlarına özel paketler ayda 34 TL’den başlayan fiyatlarla bir çok avantajı aynı anda kullanmanıza olanak sağlar. Bu kampanyadan faydalanabilmek için evraklarınızı Türk Telekom cep merkezlerine iletmeniz gerekir. İlgili şartlara uygun olan aboneler bu paketlere katılabilir. Ayrıca kamu çalışanları yakın akrabalarına referans olarak bu paketi kullanmalarına da olanak sağlayabilirler. Üstelik, Türk Telekom mobil hatlarla sınırsız konuşma ve ücretsiz WhatsApp avantajı kullanıma hemen başlarsınız.

Türk Telekom mobil hattında kullanabileceğin hediyeleri Bedava internet kategorisinden öğrenebilirsin.

Türk Telekom Kamu 4 GB Tarifesi

Bu tarife Kamu tarifeleri arasında en az içeriğe sahip olan pakettir. Tarifeyi satın alan aboneler 1 fatura döneminde 4 GB internet, 1000 dakika her yöne konuşma ve 1000 adet sms hakkına sahip olurlar. Tarifenin fiyatı taahhütsüz 44 tl, taahhütlü fiyatı ise 34 tl’dir. Aylık Ücretsiz Şebekeiçi Görüşme Süresi diğer paketlerde olduğu gibi bu tarifede de sınırsızdır.

Kamu 6 GB Tarifesi​ Nasıl Yapılır?

Bu tarife de belirtildiği gibi kamu çalışanlarına özel bir pakettir. İlgili pakete geçiş yapmak için kamu çalışanı olduğunuzu gösteren belge ile Türk Telekom mağazasına gitmeniz gerekir. Bu tarifenin taahhütlü fiyatı 39, taahhütsüz fiyatı 49 TL’dir. Paket içeriğinde 6 GB cepten intenret, 1000 dakika her yöne konuşma ve 1000 adet sms hakkı bulunmaktadır.

Kamu 8 GB Paketi

Kamu 8 GB Paketi de yukarıdaki paketler ile aynı özelliklere sahiptir. Farklı olan tek şey fiyat ve internet paketidir. Bu tarifenin fiyatı taahhütlü 44 TL, taahhütsüz 54 TL’dir. Ayrıca tarifede 8 GB internet hakkı bulunmaktadır.

Türk Telekom Kamu 10 GB Tarifesi

İlgili tarifenin taahhütlü fiyatı 49, taahhütsüz fiyatı 59 TL’dir. Belirtilen fiyatlar Türk Telekom’a yeni gelen aboneler için geçerlidir. Bu tarifeler hakkında daha fazla bilgi almak ve pakete katılmak için Cep Merkezlerine uğrayabilirsiniz.

Türk Telekom Kamu Çalışan Tarifeleri Nasıl Yapılır?

  • Eğer Türk Telekom’un mevcut mobil faturalı kamu tarifelerinden birini kulanmaktaysanız;
  • Kamu 4GB tarifesine geçmek için; KAMULU 4GB, 
  • Kamu 6GB tarifesine geçmek için; KAMULU 6GB,
  • Kamu 8GB tarifesine geçmek için; KAMULU 8GB ve
  • Kamu 10GB tarifesine geçmek için; KAMULU 10GB yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Kampanya ile alakalı genel bilgiler yukarıdaki gibidir. Bu tarifelerin hakları yurtiçinde geçerlidir. Verilen dakika hakkı yarışma ve özel servisleri kapsamamaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.