Bedava internet

Kimsenin Bilmediği BiP Uygulamasının Yeni Özelliği

03 Eylül 2019
Kimsenin Bilmediği BiP Uygulamasının Yeni Özelliği

Turkcell’in BiP uygulaması bir çok farklı özelliği ile Whatsapp’ı epeyce solladı. Hatta Whatsapp BiP uygulamasına bakarak kendine bazı yenilikler getiriyor diyebiliriz.

Uzun süredir BiP uygulamasını kullananların dahi bilmediği özelliklerden biri ise çeviri özelliği. BiP uygulamasında translate yani çeviri özelliğinin olduğunu biliyor muydunuz?

Her dilde anında mesajlaş

BiP çeviri özelliği ile dünyanın her yerinden arkadaşlarınla, istediğin dilde mesajlaş. Artık mesajlaşırken dil bilmiyorum 🤷‍♂️ derdine son. Mesajlaşırken çeviri ayarlarını aç, sen Türkçe yaz BiP anında istediğin dile çevirsin ya da gelen mesajlarını kendi dilinde oku. BiP’te sınır tanımayan iletişim parmaklarının ucunda.

Bu özellik ile dil ayarlarını yaptıktan sonra siz Türkçe yazsanız dahi BiP uygulaması otomatik olarak çevirecek. Karşıdan gelen mesajları da Türkçeye çevrilmiş olarak size iletecek. Bu sayede çeviri yapmakla vakit kaybetmezsiniz. BiP bu işlemi sizin yerinize hızlı bir şekilde yapar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.