Bedava internet

Mesajları internete Çevir Türk Telekom Dönüşüm Festivali

12 Ağustos 2019
Mesajları internete Çevir Türk Telekom Dönüşüm Festivali

Mesaj paketini internete çevirmek Türk Telekom dönüşüm festivali dönüştür kampanyası ile mümkün. Mesaj haklarını kullanmıyorsan bu kampanya ile onları da internete dönüştürebilirsin.

Bu kampanyadan bireysel faturasız Türk Telekom kullanıcıları yararlanabiliyor. Bir çok kişi internet paketi ile mesajlaşıyor. Whatsapp, instagram ve buna benzer bir çok uygulama mesajlaşma için en çok kullanılan uygulamalar. Türk Telekom müşterilerinin kullanımlarını inceleyip ona göre kampanyalar çıkaran bir operatör. Mesaj haklarının çok az ya da hiç kullanılmadığını Türk Telekom’da biliyor. Bu nedenle dönüşüm festivali kampanyası ile müşterilerine farklı bir hizmet veriyor. Bu kampanya sayesinde kullanılmayan mesaj paketini 1 Gb internete dönüştürebiliyorsun.

Dönüşüm Festivali Dönüştür Kampanyası

Türk Telekom faturasızda kullanılmayan sms paketi internete dönüşüyor. Bu kampanyadan faydalanabilmek için dönüşen tarifelerden birini kullanıyor olmanız gerekir.

Tarifeye ek hediye gb alabilmek için türk telekom bedava internet kategorisindeki kampanyalara ulaşabilirsin.

Dönüşen tarifeler;

  • Dönüşen 2 GB
  • Dönüşen 4 GB
  • Dönüşen 6 GB
  • Dönüşen 8 GB
  • Dönüşen 10 GB

Son 30 gün içersinde Dönüşüm Festivali Portföyüne numara alarak ya da numara taşıma yolu ile gelen aboneler ve içerden Dönüşüm Festivali tarifelerine geçiş yapan mevcut kullanıcılar SMS’lerini GB’a dönüştürebilirler.

Mesaj Paketi internete Nasıl Dönüşür?

Dönüştürme özelliği için ilk 3 gün içinde 100 sms’den fazla harcayan aboneler, o ay için dönüşüm kampanyasından yararlanamazlar.

  • Kullanıcılar, Dönüşüm Festivali tarifelerindeki paketlerden birine kayıt yaptıklarında, 3 gün içinde “DONUSTUR” yazıp 5555‘e SMS göndererek smslerini internete çevirebilirler.
  • Bu işlemi yaptıktan sonra 1000 adet olan sms hakkınızdan vazgeçmiş olursunuz. Bunun yerine 1 GB internet hattınıza yüklenir.

Aboneler SMS’siz dönemde attığı tüm mesajlar bu kampanyadan faydalanan abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Özetle paketi dönüştürdükten sonra mesaj göndermemeye dikkat edin. Ayrıca tarifeniz yenilendiğinde 3 gün içinde mesaj haklarınızı dönüştürmeniz gerekir. Aksi taktirde o ay bu kampanyadan yararlanamazsın.

Türk Telekom Dönüşüm Festivali Kampanyası

Kampanyadan yararlanmak için kullanıcılar, mesaj göndererek ya da müşteri hizmetlerini arayıp talepte bulunabilir. Kampanya kaydının başarılı şekilde tamamlanmasından sonra müşterilere SMS göndermek suretiyle bilgi verilir. Bu SMS daha sonrasında ilgili kampanya dahilinde sunulan fayda kullanılabilir. Kampanya kayıt işleminin başarısız olması halinde abonelere SMS ile bilgi verilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.