Bedava internet

Öğrenciler için Uygun Fiyatlı Vodafone Faturasız 3 Tarife

21 Ekim 2019
Öğrenciler için Uygun Fiyatlı Vodafone Faturasız 3 Tarife

Öğrenciler için uygun fiyatlı Vodafone faturasız 3 tarife listesi. Daha çok öğrencilerin tercih edeceği paketlerden olan içerik bakımından bol fiyat bakımından ucuz tarifeleri listeledik. Bu sayede size en uygun tarifeyi seçip geçiş yapabilirsiniz. FreeZone tarifeleri öğrenciler için genelde en uygun paketler oluyor diyebiliriz. Bu tarifeler hem içeriği bol oluşu hem de fiyat bakımından uygunluğu ile tanınıyor.

Öğrenciler için Saçma Güzel 10 Tarifesi (FreeZone)

26 yaşın altında olan Vodafone Freezone kanalına ücretsiz üye olan faturasız aboneler faydalanabilirler. Bu tarifenin her ay hattınıza tanımlanması için 35 TL paket ücretinin hattınızda yüklü olması gerekir. Ek olarak telsiz kullanım ücretini de hesaplarsak her ay yaklaşık 40 TL gibi bir yükleme yapmanız gerekir.

Tarife İçeriği: 10 GB internet , 5 GB’ı seçeceğin uygulamada geçerli, 750 dakika her yöne konuşma, 100 ader her yöne sms ve Sınırsız Whatsapp özellikleri bir arada.

Öğrenciler için 25 TL’lik Yenilenen 2 GB Tarifesi

Öğrencilerin yararlanabileceği bir diğer pakette Yenilenen 2 GB tarifesidir. Bu tarifeye aylık 25 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Tarife İçeriği: 2 GB cepten mobil internet, 750 dakika her yöne konuşma ve 250 adet sms hakkı bu tarifede bulunmaktadır.

Gençlere Özel 22 TL’lik Saçma Güzel 4+ Tarifesi

Bu tarifeden faydalanabilmek için yine freezone kanalına üye olmanız gerekir. Freezone kanalına üye olmak tamamen ücretsizdir. Tarifenin adından da anlayacağınız gibi bu pakette 4 GB internet hakkı bulunuyor. Aylık tarife ücreti ise 22 TL’dir.

Tarife içeriği: 4 GB internet (2 gb’ı seçeceğin uygulamada geçerli), 750 dakika her yöne konuşma, sınırsız Whatsapp hakkı ve 250 adet sms hakkı bu tarifede.

Tarifeler hakkında daha fazla bilgi almak için Vodafone müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Ekstra Bilgiler;

İnternet Kullanımında Önemli Noktalar

İnternet kullanımı günümüzde hemen herkes tarafından bilinmektedir. Ancak interneti bilinçli bir şekilde kullanan kişi sayısı bir hayli azdır. Özellikle evlerde sadece çocuk kullanımı için internet bulunduruluyorsa gösterilmesi gereken hassasiyet iki katına çıkarılmalıdır. Çünkü internet oldukça geniş kapsamlı hizmet sunumu sağlamaktadır. Bilindiği üzere pek çok çocuk zararlı oyunlar yüzünden bir hayli kötü neticelere varılmasına yol açmıştır. İnternet kullanımında önemli noktalardan biri olan filtreleme sistemleri bu alanda kendini göstermektedir. Ebeveynler çocuklarının güvenlikleri için mutlak suretle internetlerini aile ya da çocuk olmak üzere filtrelemelidir.

İnternet Kullanımının Püf Noktaları

İnternet kullanımının püf noktaları yetişkinler için de sunulmaktadır. Kullanımlarda hızın her daim korunması için modeme kaç cihazın bağlı olduğu kontrol edilmelidir. Çünkü pek çok modem şifresi basit kombinasyonlardan seçilmektedir. Bu da farkında olunmasa da farklı kullanıcıların internet ağına giriş yaparak, hızın düşmesi sorununa yol açmaktadır. Modem sahipleri var olan şifrelerini belirli aralıklarla değiştirerek hız sıkıntısı yaşamdan ve davetsiz misafirlerden korunarak internet kullanımlarını sürdürebilmektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.