Bedava internet

Paycell 10 TL İstanbul Kart: 2 GB Bedava internet Hediyesi

06 Ağustos 2019
Paycell 10 TL İstanbul Kart: 2 GB Bedava internet Hediyesi

Turkcell paycell kart 10 TL istanbul kart ve 2 gb bedava internet 2019 kampanyası nasıl yapılır. İstanbul’da olanlar daha fazla hediye kazanıyor.

Ağustos ayı içinde yararlanabileceğin kampanya ile hem İstanbul Kartınıza hediye 10 TL hem de 2 GB bedava internetin olsun. Yakın zamanda nasıl bedava internet alırım ya da Turkcell kampanyalarına meraklıysan bu kampanya oldukça güzel. 1 Ağustos- 31 Ağustos arasında Paycell uygulaması aracılığıyla, Turkcell mobil ödeme ile turkcell hattına yansıtarak, İstanbul Kart’ına 10 TL ve üzeri yükleme yapan Turkcell müşterilerine bir sonraki yüklemesi için 10 TL ve 2 GB bedava internet hediye ediliyor.

Turkcell Paycell İstanbul Kart 10 TL Hediyesi

Ağustos 2019’da Paycell uygulamasına giriş yaparak Turkcell Mobil Ödeme ile Turkcell hattına yansıtacak şekilde İstanbul Kart’ına 10 TL ve üzeri yükleme yapan Turkcell abonelerine bir sonraki yüklemeleri için tam 10 TL hediye edilmektedir.

Faturalı ve ön ödemeli hatlar bu kampanyadan yararlanabilirler.

Turkcell Paycell 2 GB Bedava internet Nasıl Yapılır?

Kampanya ile 2 GB kazanacak abone adedi 100.000 ile sınırlıdır

  • İstanbul Kart’ınıza Turkcell mobil ödeme ile kolayca bakiye yüklemek için;
    • Hemen telefonunuzdan Paycell Uygulamasını İndirin. Ana sayfadan “İstanbulkart Yükleme”yi seçin.
    • İstanbul Kart’ınızın ön yüzünde yer alan kart numarasını ya da arka yüzünde yer alan seri numarasını girin.
    • Yüklemek istediğiniz tutarı seçin ve ödeme yönteminizi Turkcell Mobil Ödeme olarak belirleyin.

Bakiye yükleme işlemini yaparak hem 10 TL hemde 2 gb bedava internet kazanırsın.

Her abone kampanyaya sadece 1 defa katılabilir. Kampanya şartları yerine getirilip ödül kazanıldığında SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Yapılacak olan bilgilendirmeden sonra hediyenizi kullanabilirsiniz. Kampanyanın iptali mümkün değildir. Hediyeler geçerlilik süresi sonucunda otomatik olarak silinecektir.

Bu kampanyayı data hattınızda kullanamazsınız. Bu tür kampanyalardan haberdar olmak için bildirimleri kabul et. Ayrıca bu sayfayı Turkcell’li arkadaşlarınız ile paylaşıp onların da haberdar olmasına olanak sağlayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Edalı KIZ dedi ki:

    2 GB internet hop diye hattıma yüklendi. Siz bir harikasınız teşekkürler

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.