Bedava internet

Pttcell Uygun 15 GB Tarifesi 49 TL

20 Ağustos 2019
Pttcell Uygun 15 GB Tarifesi 49 TL

Pttcell’de bir çok müşterisine hizmet veren GSM operatörlerinden biridir. Pttcell diğer operatörlerde olduğu gibi abonelerine faturalı ve faturasız hat hizmeti veren bir operatördür.

Pttcell Uygun 15GB paketi kapsamında grup içi sınırsız konuşma, yurt içi her yöne 1000 dakika, yurt içi her yöne 1000 SMS ve yurt içi 15GB cepten internet kullanım hakkı sunulmaktadır. Tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi ve Pttcell tarafından sunulan faturalı ve/veya faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olunabilir. Bu tarifenin fiyatı 69 TL’dir. Fakat faturalıya yeni gelen aboneler indirimli fiyat üzerinden 49 TL ye bu paketi satın alabilirler.

Pttcell Faturalı Uygun 15 GB Paketi

Eğer bu tarifeye geçmek istiyorsan ve PttCell’li değilsen Ptt merkezlerinden Pttcell’e hat taşıma yapabilirsin. Tarifede yer alan grup içi sınırsız konuşma hakkı faturalı ve faturasız tüm Pttcell abonelerini aramada kullanılabilir. Grup içi yapacağınız görüntülü aramalar grup içi kullanım süresinden düşer. Uygun 15 GB tarifesine geçiş yaptığınızda hattınız otomatik olarak 4.5G hizmetini aktif hale getirecektir.

Hattınızın 4.5G hazır olup olmadığını 4.5G HAZIR yazıp 5555’e göndererek kullandığınız SIM Kart ve cihazın 4.5G uyumluluğunu kontrol edebilirsin. IPTAL 4.5G yazıp 5555’e göndererek 4.5G aboneliğinizi anında iptal edebilirsiniz.

Pttcell Faturalı Uygun 15 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Faturasız hattan, ya da farklı bir operatörden gelen aboneler bu tarifeye geçtiklerinde indirimden yararlanabilirler. 12 ay faturalıda kalma sözü veren müşteriler bu paketten 20 TL indirim alarak 49 TL’ye faydalanabilirler. Tarifenin taahhütsüz fiyatı 69 TL’dir.

  • Tarifeyi Ptt’den ya da Pttcell müşteri hizmetlerini arayarak yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.