Bedava internet

PUBG Oyunculara 500 bin Dolar Ödül Dağıtacak

07 Ağustos 2019
PUBG Oyunculara 500 bin Dolar Ödül Dağıtacak

PlayerUnknown’s Battlegrounds  oyun yapımcıları bu aralar büyük bir turnuva düzenleme hazırlığında. PUBG tarafından düzenlenecek olan turnuvada oyuncular üç gün boyunca kıyasıya rakiplerine karşı mücadele verecekler. Ulusal Kupa ve 500 bin dolarlık para ödülünün vetileceği turnuvada e-spor oyuncuları karşı karşıya geliyor.

Resmi Twitter hesabı üzerinden yaptıkları duyuruya göre, 16 farklı ülkeden katılan e-spor oyuncuları PlayerUnknown’s Battlegrounds turnuvası için kıyasıya mücadele edecekler. PUBG turnuva için 3 günlük bir zaman aralığının olduğunun da haberini verdi. Bu durumda 9 – 11 Ağustos tarihleri aralığında güzel bir hafta geçeceğini belirtebiliriz.

PUBG Nations Cup ile 500 bin dolar ödül dağıtıyor!

Ülkemizde ve bütün dünya genelinde kış aylarından bu yana en çok oynanan oyun oldu. CounterStrikeGlobal Offensive için önemli bir rakip olan oyun, kısa süre içerisinde bir çok CS:GO fanını da kendi bünyesine katmayı başarmıştı. Kısa sürede bir çok ünlü oyuncuyu da kendine bağlayan pubg şuan dünyada en fazla oynana oyun olarak biliniyor.

Ayrıca oyun kurucuları artık e-spor için ciddi yatırımlar yapıyorlar. Düzenlenen turnuvalar ile oyunların adı daha çok duyuluyor. Bu sayede daha fazla potansiyel oyuncuya ulaşıyor.

Ülkemizden de büyük oyuncular var. Bu oyuncuların da turnuvaya katılacağını düşünüyoruz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Murat dedi ki:

    Oyunla para kazanıyor millet helal olsun. Biz çelik çomağa devam 🙂

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.