Bedava internet

Retrica’yı Tarihe gömen B612 – Beauty & Filter Camera Uygulaması

10 Eylül 2019
Retrica’yı Tarihe gömen 	 B612 – Beauty & Filter Camera Uygulaması

Retrica bir kaç yıl öncesine kadar en iyi Selfie uygulaması olarak biliniyordu. Öncelikle ios cihazlarda hizmet veren uygulama daha sonrasında ise android cihazlara da geldi. Android akıllı telefonlarda da milyonlarca kullanıcıya erişen uygulama bu sıralar neredeyse tamamen unutuldu diyebiliriz.

Unutulmasının başlıca sebebi ise B612 – Beauty & Filter Camera gibi daha kaliteli selfie fotoğraf çekme uygulamalarının çıkması. B612 – Beauty & Filter Camera uygulaması ile yüzünüzdeki ifadeye kadar değişiklikler yapabiliyorsunuz. Ayrıca ücretsiz onlarca efekt ve özellikte işinize çok yarayacaktır.

Uygulamayı App Store ya da Google Play’den cihazınıza göre yükleyebilirsiniz. Yükledikten sonra hemen giriş yaparak mükemmel selfie’ler çekebilirsiniz. İnstagram efektlerine benzeyen bir çok efekti de mevcut. Ayrıca uygulama içinden fotoğraflarınıza emoji’ler ekleyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.