Bedava internet

Salla Kazan Aylık Turkcell İçi 10.000 Dakika

18 Eylül 2019
Salla Kazan Aylık Turkcell İçi 10.000 Dakika

Turkcell mobil hat müşterileri Salla Kazan kampanyasını hemen hemen her hafta kullanıyorlar. Kampanya sayesinde bedava internet gibi, dakika paketlerini de kazanabilirler.

Genelde hediye internet veren Salla Kazan kampanyasında, 10.000 dakika bedava konuşma hakkı da bulunuyor. Bu hediyeyi kazanan Turkcell aboneleri, Turkcell içi 10.000 dakika konuşabiliyorlar. Hediye aktivasyon mesajı sonrasında 30 gün boyunca geçerli olan bu dakikaları dilediğiniz gibi yurtiçinde kullanabilirsiniz.

Diğer kampanyaları görmek için Turkcell bedava internet sayfasını ziyaret edebilirsin. Buradan kendine uygun kampanyalara katılıp hediyeni hemen al.

Salla Kazan Kampanyası Nereden Yapılır?

Eski adı Hesabım, yeni adı Dijital Operatör uygulamasından Salla Kazan kampanyasına katılabilirsiniz.

Uygulamayı google play ve app store’dan ücretsiz bir şekilde telefonuna yükleyip giriş yapabilirsin.

Mobil İnternet Nasıl Tasarruflu Kullanılır?

Mobil internetin yaygınlaşması ve 4.5G hızında internetin sık tercih edilmeye başlanması ile internet paketleri daha çabuk tükenmeye başlamıştır. Fiyatları çok da uygun olmayan internet paketlerinin hemen bitmesi ve sürekli yeni paket almaktan şikayetçi olan kişiler için mobil internetin tasarruflu kullanılması oldukça önemlidir. Düşük kotalı internet paketi kullanıcıları için mobil veriyi düzenli olarak kontrol etmek ve kota aşımı durumunu fark edip fatura aşımını engellemek de dikkat edilmesi gerekenlerdendir.

Mobil veri harcamasını kontrol altına almak için en önemli noktalardan biri veri kullanımını anlık olarak kontrol etmektir. Ayarlar kısmından ulaşılabilecek bu bilgi veri kullanımı tasarrufu açısından önemlidir. Bu kısımdan ayrıca paket başlangıcından itibaren kullanım ayarları sıfırlanarak ne kadar internet kullanıldığı kontrol edilebilir.

Telefona yüklenen tüm uygulamaların internetini ayarlama işlemi de mobil internet tasarrufu için işe yaramaktadır. Ayarlar üzerinden sık kullanılmayan uygulamaları internete kapatmak beklenmeyen harcamaları önlemektedir. Ayrıca ayarlardan arka plan verilerini kısıtlama ayarına girilerek bu ayar kapatılırsa uygulamaların arka planda çalışması ve internet harcaması engellenerek büyük bir mobil veri tasarrufu sağlanır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.