Bedava internet

Salla Kazan Bedava internet Turkcell 2019 Nasıl Yapılır?

22 Temmuz 2019
Salla Kazan Bedava internet Turkcell 2019 Nasıl Yapılır?

Turkcell salla kazan bedava internet nasıl yapılır? 2019 kampanyaları arasında en çok kullanılan bedava internet paketi kampanyasıdır.

4.5G Salla Kazan Kampanyasından hem faturalı hem de faturasız aboneler yararlanabilirler. Salla Kazan her hafta sürpriz hediyeleri ile Turkcell abonelerini yani sizi bekliyor. Turkcell salla kazan kampanyasında faturalı ve hazır kart müşterileri salla kazan ile 1 GB ya da 2 GB çoğunlukta olan bir çok ücretsiz dakika ve internetten yararlanabilirler. Günümüzde internet paketleri en çok ihtiyaç duyulan içeriklerden biri oldu. İnternetsiz kalmamak için Turkcell’e ait en güncel ve son çıkan kampanyaları burada bulabilirsin.

Salla Kazan ile her hafta Turkcell’in verdiği bedava internet, dakika, sms ve daha bir çok ek avantaja sahip olursunuz. Bu kampanya kolay kullanıma sahip bir uygulamadır. Kampanyadan faydalanabilmek için 4.5G destekli bir cihaz ve sim kart kullanıyor olmanız gerekir.

4.5G Salla Kazan Kampanyası

Turkcell Salla Kazan Bedava internet

Uygulamayı cihazınıza yükledikten sonra giriş yapın ve sallayın. Telefonunun hareket sensörü olmayanlar ekrandaki butona dokunarak kampanyaya katılabilirler. Turkcell’in bu kampanya dışında bedava internet veren uygulamaları Dergilik, Paycell, bip, fizy ve tv plus’ı da bedava gb sayfamızdan kontrol edebilirsiniz. Haftalık ve aylık hediyeler veren uygulamaları burada bulabilirsiniz. 25 GB’a kadar hediye kampanyaların hepsini Turkcell kategorisinde göre bilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Bedava internet taktikleri ve yöntemleri

Salla Kazan ile bedava internet al

Hediyeyi alabilmek için Dijital Operatör uygulamanızın en son sürümde ve güncel olması gerekmektedir. Kampanyaya Dijital Operatör uygulaması üzerinden katılım yapabilirsiniz.

Kampanyadan Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazırkart, aktif, ses ve data müşterileri faydalanabilir. 4.5G hat ve cihaz özelliğine sahip olup bu özelliği kapalı olan aboneler kampanyaya katıldıklarında 4.5G servisi otomatik olarak aktif hale gelir. Dilediğiniz zaman 4.5G’yi telefonunuzdan ya da uygulama içinden sim kart olmak üzere kapatabilirsiniz.

Hediye alma hakları her Cuma saat 09.00’da yenilenir ve Perşembe 23.50’ye kadar geçerlidir. Hediyelerin kullanım hakkı, tanımlama mesajından sonra başlar. Kullanılmayan haklar otomatik olarak silinir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.