Bedava internet

Selfy Türk Telekom Sosyal Small Tarifesi (2 GB Hediye)

14 Ağustos 2019
Selfy Türk Telekom Sosyal Small Tarifesi (2 GB Hediye)

Bol avantajlı tarifler arasında yer alan Türk Telekom Selfy’nin Sosyal Small Tarifesi, pek çok abone tarafından tercih ediliyor. Özellikle soysal medya uygulamalarına dair önemli miktarda GB hakkı tanıyor olması bu kampanyayı diğerlerinden ayırıyor. Twitter, Facebook ve İnstagram gibi sosyal medya platformlarını sıklıkla kullananlar için Selfy’nin Sosyal Small Tarifesi mükemmel seçenekler sunuyor. Bu durum elbette ki bu tarifenin sıklıkla tercih edilmesini mümkün kılıyor.

Selfy’nin Sosyal Small Paketi Avantajları

Toplamda 750 DK konuşma süresi ve 5000 SMS hakkı veren Türk Telekom Selfy’nin Sosyal Small kampanyası; Gel Kazan Kampanyasından dolayı gelen 2 GB internetle birlikte toplam 5 GB interneti abonelerine sunuyor. Bununla birlikte Facebook, Twitter, İnstagram ve Youtube platformlarında kullanabileceğiniz 2 GB internet hakkı da bu kampanyaya dahil olan abonelere sunuluyor. Üstelik ayda sadece 49 TL ödeyerek; bu avantajlı tarifeden yararlanmanız mümkün oluyor.

Selfy’nin Sosyal Small Tarifesi Nasıl Yapılır?

Elbette ki Türk Telekom Selfy’nin Sosyal Small Tarifesi kapsamına girerek; çok sayıda ayrıcalıklı kazanımı elde etmek herkes ister. İşte bu tarifeye dahil olmanın pratik yolu:

  • Cep telefonunuzun mesaj bölümüne SOSYAL SMALL TARIFE yazın
  • 5555 numarasına SMS atın
  • Onay mesajından sonra siz de bu tarifeye geçmiş oluyorsunuz

Yine Türk Telekom şubelerine bizzat giderek de bu ayrıcalıklı tarifeye geçiş yapmanız mümkün olmaktadır. Bu tarifeden yararlanmak içi faturalı mobil hat sahibi olmanız gerektiğini de unutmayınız.

Selfy’nin Sosyal Small Kampanyası farklı paket tarifelerine de açık bir tarife olarak tanımlanmaktadır. Bu tarifeye ek olarak satın alabileceğiniz diğer tarifeleri öğrenmek için mobil cihazınızın *120# tuşlarına basarak arama butonuna basabilirsiniz.

Selfy’nin Sosyal Small Paket Detayları

Bu kampanyaya dahil olmak isteyenlerin SMS ya da Müşteri Hizmetleri vasıtasıyla taahhütte bulunması gerekmektedir. Yani söz konusu tarifeye dahil olarak ayrıcalıklarından yararlanmak için mesaj bölümüne SOZ yazarak 5555 telefon numarasına SMS göndermeniz gerekmektedir. Söz konusu taahhüt süresi 12 aylık fatura dönemini kapsamaktadır.

Şayet Türk Telekom Selfy’nin Sosyal Small Tarifesi kapsamında yer alan dakika, SMS ya da internetsürenizin ne kadar kaldığını merak ediyorsanız; 5555’e mesaj göndermelisiniz. Dakika için; SES, kalan SMS için; SMS ve kalan internet için ise INTERNET yazıp; 5555 numarasına kısa mesaj göndermelisiniz.

Selfy Sosyal Small Paketi Nasıl İptal Edilir?

Türk Telekom bünyesinde yer alan Selfy’nin Sosyal Small Kampanya tarifesini iptal etmek istiyorsanız, Müşteri Hizmetleri birimini aramalısınız. Yine Türk Telekom bayilerine giderek de bu tarifeyi iptal ettirmeniz mümkün olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.