Bedava internet

SİM Kupon Biriktir Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

09 Ağustos 2019
SİM Kupon Biriktir Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell Sim Kupon Biriktir Kampanyası ile 4 GB’a kadar bedava internet kazanabilirsin. Kampanyaya katılmak için alt kısımda belirtilen adımları yapman gerekir.

Faturalı ve ön ödemeli hat sahipleri bu kampanyaya ek bir ücret ödemeden katılabilirler. Kampanyaya katılım yaparak 1 GB ila 4 GB arasında bedava internet paketi kazanabilirsin. Kampanya kapsamında verilecek olan hakların yurt içinde geçerli olacaktır. Günümüzde internet oldukça değerli. Değerli olan bu gündelik gereksinimi ücretsiz olarak almak için bu yöntemi kullanabilirsin.

Sim kupon biriktir kampanyası Turkcell’in resmi kampanyasıdır. İlgili kampanyayı gsm operatörünün sayfasından da kontrol edebilirsiniz

Eğer bu kampanya bana göre değil diyorsan 10 GB’a kadar hediyeler verilen Bedava internet kategorisindeki fırsatları hemen incele.

SİM Kupon Biriktir Bedava internet Kampanyası

SİM uygulamasını teleofnuna yükleyerek günlük yüklenen kuponları toplayan Turkcell’li aboneler, data paketleri kazanacaklar.

Kupon sayısına göre verilen internet hediyeleri

Toplanan kupon sayısına göre faydalar değişiklik göstermektedir.

 • 15 Kupon toplayan kullanıcılar 1 hafta boyunca kullanabilecekleri 1GB alabilir.
 • 30 Kupon toplayan kullanıcılar 1 hafta boyunca kullanabilecekleri 2GB alabilir.
 • 45 Kupon toplayan kullanıcılar 1 hafta boyunca kullanabilecekleri 3GB alabilir.
 • 60 Kupon toplayan kullanıcılar 1 hafta boyunca kullanabilecekleri 4GB alabilir.

SİM kupon Biriktir Kampanyası 18.03.2019 – 31.10.2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Daha sonrasında kampanya iptal konuma geleceğinden kuponunuz olsa dahi hediye alamazsınız.

Turkcell Sim Bedava internet Nasıl Yapılır?

SIM mobil uygulamasını telefonunuza yükleyin. Ana sayfa bölümünden kupon biriktir kampanya sayfasına her gün giriş yapıp günlük kuponlar yüklendikten sonra kuponlarını topla. Belirlenen baremlere ulaştıktan sonra uygulama içinde yer alan fayda yanında bulunan yükle butonuna dokunarak hediyelerini alabilirler.

Kampanya Katılım Limiti

Kampanyadan haftalık faydalanacak abone sayısına ilişkin limit bulunmaktadır. Bu limiti aşağıdaki listede bulabilirsin. Ayrıca her hafta limit sıfırlanır ve katılım için hakkınız olur.

 • Haftalık 1GB – 200.000
 • Haftalık 2GB – 100.000
 • Haftalık 3GB –  50.000
 • Haftalık 4GB –  25.000

Kazanılan Hediyeler Nasıl İptal Edilir?

 • Haftalık 1GB – IPTAL SIM KUPON HAFTALIK 1GB
 • Haftalık 2GB – IPTAL SIM KUPON HAFTALIK 2GB
 • Haftalık 3GB –  IPTAL SIM KUPON HAFTALIK 3GB
 • Haftalık 4GB –  IPTAL SIM KUPON HAFTALIK 4GB

yazıp 2222’ye mesaj göndererek iptal edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.