Bedava internet

Son Aylarda En Çok İlgi Çeken 4 Android Oyun

12 Ekim 2019
Son Aylarda En Çok İlgi Çeken 4 Android Oyun

Akıllı cep telefonlarından oyun oynamak son yıllarda en çok tercih edilen aktivitelerden biri. Üstelik oyunları tekli oynayabildiğiniz gibi arkadaşlarınızla ya da tanımadığınız diğer insanlarla da oynayabiliyorsunuz. Siz de oyun meraklısı iseniz en dikkat çeken Android oyunları listemizden kendinize uygun olan oyunu tercih edebilirsiniz.

PUBG Mobile

PUBG hem son yılların hem de son ayların tartışmasız en iyi oyunlarından biri olarak kabul ediliyor. Üstelik oyunun devamlı güncellenmesi sayesinde top listesinden aşağı inmesi de mümkün değil gibi gözüküyor. Son güncellemelerden sonra adada 300’e yakın oyunu aynı anda bulunabiliyor. Bu da oyunun macera derecesini, oyuncuların duydukları heyecanı artırarak eğlenceli anlar yaşanmasını garantiliyor.

Game Of Thrones: Conquest

İlgi gören Android oyunları arasında bulunan Game Of Thrones: Conquest ile kendi demir tahtınız için savaşın. Oyunun dizi ile eş karakterlerde bulunması, krallık isimlerinin gerçek, görüntü kalitesinin ve grafiklerinin iyi olması ilk avantajlar arasında bulunuyor. Üstelik doğru stratejilerle krallıkları kısa süre içinde birleştirerek demir tahta bir adım daha yakalayabilirsiniz.

Game Of Sultans – Taht-ı Saltanat

Demir tahta yürümek yerine kendi saltanatına sahip olmak isteyenler için Game Of Sultans – Taht-ı Saltanat en iyi seçimlerden biri. Popüler Android oyunları arasında bulunan uygulamada saltanat içerisinde haremin kurulmasından soyun devamına kadar tüm detaylar adım adım işleniyor. Bu sayede her oyuncu kendine özel bir hükümdarlık oluşturabiliyor.

101 Yüzbir Okey Plus

Savaş ve macera oyunları yerine stratejiyi tercih edenler için 101 Okey vazgeçilmezlerden. Yenilenen sistemi ile birlikte çok oynanan Android oyunları arasına giren 101 Okey ile 7/24 okey oynayabilirsiniz. Üstelik oyunlar sırasında diğer oyuncularla iletişime geçmek de mümkün.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.