Bedava internet

Son Ayların En Gözde 5 iOS Uygulaması

06 Ekim 2019
Son Ayların En Gözde 5 iOS Uygulaması

Son Ayların En Gözde 5 iOS Uygulaması. Kullanıcıların indirme oranlarına göre düzenlenen listelerden son ayların en gözde 5 iOS uygulamasına erişim sağlayabilirsiniz. Sizler için içinde bulunduğumuz dönem itibari ile en çok kullanılan iOS uygulamalarını bir liste içerisinde derledik.

Instagram

Instagram, kullanım oranları büyük bir hızla artan sosyal medya uygulamalarından biridir. Uygulama hem ünlülere hem de bireysel arkadaş çevresine anında ulaşım avantajı sağlamaktadır. Üstelik kişisel paylaşımlar da gerek videolu gerek fotoğraflı bir şekilde ücretsiz olarak yapılabilmektedir.

Trendyol

İnternet üzerinden alışveriş yapmak artık mobil cihazlardan daha kolay hale getirilmiştir. Alışveriş platformu olan Trendyol’un en çok indirilen iOS uygulamalarından biri haline gelmesinin nedeni de budur. Kullanıcılar uygulama sayesinde ev eşyalarından giyime ya da kişisel bakıma kadar tüm ihtiyaçlarına farklı markalar üzerinden sahip olabilmektedir.

Letgo

Tüketim kadar geri dönüşümün derecesinin de arttığı son aylarda, ikinci el eşyalar uygulamalar üzerinden satılabilmektedir. Letgo, bireylerin kullanmadıkları eşyalarını online olarak satabildikleri bir uygulamadır. Üstelik uygulamada alıcı ile satıcı istedikleri bir yerde buluşarak ürün incelemesi de yapabilmektedir. Böylelikle herhangi bir sorun yaşanmadan satış tamamlanmaktadır.

Tik Tok

Popüler iOS uygulamalarından biri olan Tik Tok, eğlenmek ve eğlendirmek isteyenler için birebirdir. Ücretsiz olarak temin edilebilen uygulama sayesinde kişiler film seslendirmelerinden çeşitli şarkılara eşlik etmeye kadar farklı alanlarda aktif olabilmektedir. Üstelik uygulama,  getirdiği son yenik ile birlikte kullanıcıların farklı yerlerde olmasına karşın eş zamanlı video atabilmelerine fırsat tanımıştır.

Sahibinden

İkinci el satışları ve alımları için en çok yüklenen iOS uygulamaları listesinde Sahibinden de bulunmaktadır. Uygulamadan en çok araba alım satımı yapıldığı bilinmektedir. Ancak bunun yanı sıra ev, arsa gibi alım satımlar da kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.