Bedava internet

Son Günlerde En Çok İlgi Çeken 6 iOS Uygulama

10 Ekim 2019
Son Günlerde En Çok İlgi Çeken 6 iOS Uygulama

Son Günlerde En Çok İlgi Çeken 6 iOS Uygulama. İlgi çeken iOS uygulamaları döneme göre değişim göstermektedir. Bundan ötürü listeler güncellenmektedir. İşte son günlerde indirme oranları en yüksek olan 6 uygulama!

Tik Tok

Ülkemizde oldukça sevilen Tik Tok, eğlenceli kısa videolar çekilebilen online uygulamalardan biri. Üstelik uygulamanın kullanım yaş alanı bir hayli geniş. Siz de ücretsiz olarak uygulamaya sahip olarak istediğini koreografileri çıkarabilirsiniz.

Netflix

Netflix hem ülkemizde hem de dünyada dikkat çeken iOS uygulamalarından biri. Uygulama sayesinde istediğiniz dizileri ve filmleri elinizin altında bulundurabilirsiniz. Ayrıca sayılan avantajları deneyimleyebilmek için bir aylık ücretsiz kullanım fırsatı da sunuluyor.

Spotify

Müzik olmadan yaşayamayanlar ve kendilerine has müzik listelerine sahip olmak isteyenler tarafından Spotify listenin ilk sıralarına sokulmuş durumda. Uygulama ile müzik listeleri farklı kişilerle de paylaşılabiliyor. Bu da müzik üzerinden sosyalleşmek anlamına geliyor.

Whatsapp Messenger

Çok indirilen iOS uygulamalarından biri de Whatsapp Messenger olarak belirlenmiş durumda. Uygulamanın uzun süredir listede olduğu da bir gerçek. İlk zamanlar sadece internet üzerinden yazılı mesaj gönderilebilen Whatsapp üzerinden artık sesli ve görüntülü aramalar da rahat bir şekilde yapılabiliyor.

Facebook

Sosyal medya çağrışımı yapan ilk uygulama olarak bilinen Facebook halen ilgi görmeye devam ediyor. Bireyler uygulamayı ücretsiz bir şekilde cihazlarına indirebiliyor. Uygulama, her daim kendini geliştirip yeniliklere kapı aralayabildiği için de popüler olmak konusunda sıkıntı yaşamıyor.

Instagram

Sosyal medya severlerin ilk tercihlerinden olan Instagram, popüler iOS uygulamaları listesinde yer alıyor. Uygulama üzerinden artık sadece fotoğraf paylaşımı yapılmıyor. Video yayınları yapmak isteyenler ya da canlı yayınlar üzerinden takipçileri ile görüşüp fikir almak isteyenlerin de değişmez adreslerinden biri Instagram olmuş durumda.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.