Bedava internet

Son Günlerde En Fazla Kullanılan 5 iOS Oyun

08 Ekim 2019
Son Günlerde En Fazla Kullanılan 5 iOS Oyun

En çok indirilen iOS oyunları kullanıcıların tercihlerine göre belirlenmektedir. Oyunların indirme oranlarına göre sıralanarak hazırlanmış olan listemizle birlikte en gözde oyunlara bir tıkla erişim sağlayabilirsiniz. Üstelik listemizde yer alan oyunların genel yüklemeleri tamamen ücretsizdir.

Sand Balls

Strateji ve yetenek geliştirici oyunlardan biri olarak gösterilen Sand Balls, kısa sürede gözdeler arasına giriş yapmıştır. Oyun oldukça seri bir biçimde ilerlemektedir. İçeriklerde bulunan topların birleştirilerek araçlara yüklenmesi ise ana hedeftir. Yüklemelerin yapılmasından sonra diğer bölüme geçiş sağlanabilmektedir.

Archery Go

En çok kullanılan iOS oyunları arasında Archery Go da ilk sıralarda bulunmaktadır. Oyun 3D özellikleri ile birlikte okçuluk meraklılarına hitap etmektedir. Bu tür oyunlarda mekânların benzer olması bir süre sonra can sıkıntısına yol açmaktadır. Ancak Archery Go içeriğinde değişik mekânlar bulundurduğu için ok atımlarını bir keyif haline dönüştürebilmektedir.

Bus Simulator

Listelerde en sevilen iOS oyunlarından biri olarak Bus Simulator de gösterilmektedir. Oyun severleri indirme işlemlerinden sonra kendilerine özel bir otobüs seçerek şoför koltuğuna geçebilmektedir. şehir içinde ve şehirler arasında online sürüş keyfi sağlayan oyunun grafikleri de oldukça çarpıcıdır.

Angry Granny

Angry Granny, son zamanlarda en çok indirme oranlarına sahip olan oyunlardan biridir. Oyun içerisinde genç ve dinamik bir kahraman yerine kızgın bir büyükanne kullanılmaktadır. Büyükanne, oyun severlerin yönlendirmeleri üzerine o bölüm içerisindeki canavarlarda farklı ekipmanlardan destek alarak savaşmaktadır.

Cody Cross

iOS popüler zekâ oyunları kategorisindeki Cody Cross anında göze çarpmaktadır. Her yaştan kullanıcıyı cezbeden oyun çapraz bulmacadan kelime avına kadar seçenekler bulundurmaktadır. Basamaklar halinde ilerleyen oyun bir yandan eğlendirirken bir yandan da kelime hazinelerinin gelişmesine yardımcı olmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.