Bedava internet

Son Zamanlarda En Çok Yüklenen 5 Android Macera Oyunu

22 Eylül 2019
Son Zamanlarda En Çok Yüklenen 5 Android Macera Oyunu

Android macera oyunları ile birlikte kaliteli ve eğlenceli zaman geçirmeniz mümkün. Üstelik hazırladığımız liste ile her yaştan oyuncu hayal ettiği oyunları cihazlarına kolay bir şekilde indirebilecek.

Scooby-Doo Mystery Cases

Scooby-Doo Mystery Cases oyunu ile gizemli olayların çözümünde kahramanlara yardımcı olmak oyuncuların işi. Üstelik her vaka çözümünden sonra bir diğerine geçilebiliyor. Bu sayede oyun hızlı bir şekilde ilerleyerek devam ediyor. Böylelikle oyuncular içerik yüklenmesi için beklemek zorunda kalmıyor.

Criminal Case

Criminal Case, en çok indirilen Android macera oyunları listesinde uzun zamandan beridir bulunmaktadır. Oyunda olay yerlerini inceleyip delilleri toplayan oyuncular vaka çözümlerinde adım adım ilerlemektedir. Üstelik bulunan deliller analiz edilerek yeni soruşturma mekânlarının açılması da sağlanmaktadır.

Sonic Forces

Sonic, en sevilen karakterlerden biridir. Android oyunları kapsamına giren karakter, hızını tüm kullanıcılarına göstermektedir. Ücret istenmeden indirilebilen oyun sayesinde farklı yarışlara katılım mümkün hale gelmektedir. Üstelik yarışların birincilikle tamamlanması farklı ödüllerin alınması anlamına gelmektedir. Bunun yanı sıra bölümleri bitiren oyuncular yeni ortamlarda yarışlara başlayabilmektedir.

Marble Shoot – Egyptian

Sistem olarak öğrenmesi en kolay macera oyunlarından biri olan Marble Shoot, aynı renk topları bir araya getirmek üzerine kurulmuştur. Bu sayede toplar belirlenmiş boşluğa gelmeden yok edilmektedir. Seviyelerde ilerleyen zorluk sistemi oyundaki heyecan seciyesini artırmaktadır. Üstelik kullanıcılar ilerleyen bölümlerde iki taraftan gelen toplarla mücadele etmek zorunda kalacaklardır.

Süper Slime Saldırısı

Mobil oyunlar artık çocuklar tarafından da oynanmaktadır. Ailelerin kontrolünde en sık indirilen Android macera oyunlarından olan Süper Slime Saldırısı, çocukların kullanımına uygundur. Oyun sayesinde çocuklar çizgi film dünyasından tanıdıkları karakterleri toplayarak her bölümde farklı görevleri yerine getirmektedir. 

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.