Bedava internet

Süper İnternet: Turkcell Sınırsız Bedava internet

07 Ağustos 2019
Süper İnternet: Turkcell Sınırsız Bedava internet

Turkcell’den süper internet kampanyası. Kampanya ile 1 gün sınırsız bedava internet kullanabiliyorsunuz. Kampanya hakkındaki detayları senin için yazdık.

Super Internet Campaign / Süper İnternet Kampanyası

Yeni hazır kart aboneleri bu kampanyadan faydalanabilirler. Buy the Tourist Welcome Pack between 10th-14th August 2019, get all day long free data on August 14! 10-14 Ağustos tarihleri aralığında Tourist Welcome Pack al, 14 Ağustos’ta gün boyu ücretsiz internet paketinden yararlan. Kampanya ile aboneler 24 saat geçerli ücretsiz ve sınırsız bedava internet kullanabiliyorlar.

Kampanya sadece ses hatları için geçerlidir. Data hatları yararlanamaz. Hediye edilen haklar yurt içinde kullanıma özeldir. Hattınızda TL olmasa dahi kampanyadan kazandığınız haklarınızı kullanabilirsiniz.

turkcell süper internet

Turkcell Süper İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

  • 10.08.2019 – 14.08.2019 tarihleri arasında Tourist Welcome Pack alıp Turkcell’den yeni bir faturasız yani ön ödemeli hat alarak kampanyaya katılım yapabilirsin.
  • Kampanyaya katılanlara 24 saat geçerli sınırsız internet hediye edilir.
  • Hediye interneti dilediğiniz uygulamada 24 saat boyunca kullanabilirsin.
  • Kampanya hakları gerekli şartlara uyan abonelere otomatik tanımlanır.

Kampanyaya katılacak olan abone sayısında herhangi sınırlama yoktur. Belirtilen işlemi yapan bütün aboneler yararlanabilecektir. Bu kampanya yeni abonelere özeldir. Mevcut aboneler diğer kampanyalardan faydalanabilecekler. Daha fazla kampanyalar hakkında bilgi almak için sayfayı takip etmeyi unutma.

Kampanya kapsamında verilen faydaların limit bilgileri nelerdir?

14.08.2019 tarihinde 24 saat geçerli sınırsız internet faydası ücretsiz verilir.

Kampanya faydalarını ne zaman kullanmaya başlarım? Aktiflendiğinde bilgilendirme SMS’i gelir mi?

Super Internet Campaign kapsamında 10.08.2019 – 14.08.2019 tarihleri arasında Tourist Welcome Pack alarak Turkcell’den yeni bir ön ödemeli hat alan aboneler 14.08.2019 tarihinde 24 saat geçerli sınırsız internet kampanyası otomatik tanımlanır. Kampanya kriterlerlerine uyan müşterilere otomatik aktiflenecektir. Aktiflendiğinde SMS bilgilendirmesi hattınıza yapılır.

Kampanya  her ay yenilenir mi? Yenilendiğinde bilgilendirme SMS’i gelir mi?

Kampanya süresince her bir kullanıcı sadece 1 internet hediyesinden faydalanabilir. Kampanya ile verilen hediye internet paketi hakkı yenilenmez.

Kampanya hakkında daha fazla bilgi edinmek için Turkcell cep merkezlerine uğramayı unutma.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Sevcan BAL dedi ki:

    Yaz aylarına bayılıyorum bol bol Gb hediyeleri sayenizde artık internete para vermeyeceğim. Teşekkürler

  2. Zümre dedi ki:

    24 saaat sınırsız internet bende istiyorum. Uzun yıllardır Türkcel müşterisiyim banada gönderin lütfen

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.