Bedava internet

SüperOnline Fibere Hoş Geldin Kampanyası

21 Eylül 2019
SüperOnline Fibere Hoş Geldin Kampanyası

Evinizde fiber internet keyfini 25 Mbps hızında yakalamak ister misiniz? O halde Fibere Hoş Geldin Kampanyası tam da size göre. Ayrıca modem, aktivasyon ve evde kurulum gibi fırsatlara da sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra fatura aşımı gibi dertleriniz de olmayacak. Ayda 69,80 TL gibi bir ücret ödeyerek internette sınırsız gezinebilir, kota derdiniz olmadan dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Fibere Hoş Geldin Kampanyası Avantajları

Fibere Hoş Geldin Kampanyası kapsamında avantajlar saymakla bitmez. İlk olarak, kablo internet paketlerinde adil kullanım kotası bulunmamaktadır. Yani internet hızınız hiçbir zaman düşmez ve dilediğiniz kadar internette gezinti yapabilirsiniz. Kota aşma ve yavaşlama gibi bir durumla karşı karşıya gelmezsiniz. Üstelik 12 ay boyunca internetinizi sınırlara takılmadan özgür bir şekilde kullanabilirsiniz.

Paketinizin hızı ayın başından sonuna kadar aynı hızda devam edeceği gibi, herhangi bir sebepten ya da kullanıma bağlı olarak hız düşümü mevcut değildir. Bunun yanı sıra faturanızda istemediğiniz sürprizlerle karşılaşmazsınız. Kampanya fiyatları nettir. Ücretsiz modeminiz evinize kadar getirilir, kurulum yapılır. Ayrıca bunun için sizden herhangi bir ücret talep edilmez. Fibere Hoş Geldin Kampanyası fatura tutarı dışında tamamen ücretsizdir.

Fibere Hoş Geldin Kampanyası Şartları

İlk olarak kampanyanın şartları 24 Aralık 2018 ve 01 Ocak 2020 arasında geçerlidir. Ülkemizin pek çok ilinde kablo internet altyapısı kapsamında kablo internet hizmeti sunulabilmektedir. Fibere Hoş Geldin Kampanyası 12 ay taahhütlüdür ve kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılmaktadır. Tüm vergiler dahil olmak üzere, genel ücreti 120 TL aktivasyon bedeli 12 aylık taahhüdünüzle birlikte ücretsiz verilmektedir. Kampanyanın iptal edilmesi durumda bedeline dahildir. Yine 300 TL kurulum bedeli 12 aylık taahhüdünüzle birlikte ücretsiz sunulmaktadır. 

Modemler stoklarla sınırlıdır. Bunun yanı sıra hizmetin sonlandırılması halinde modem çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik veya arızalı teslim edilmesi gibi durumlarda vergiler dahil 500 TL modem ücreti ödenmelidir. Fibere Hoş Geldin Kampanyası kapsamında tüm vergiler dahil 8 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır.

Nakil hizmeti mevcuttur ve nakil durumunda tüm vergiler dahil 150 TL nakil ücreti ödenmelidir. Taahhütnamede belirtilen tablodaki paketler AKK’ya tabi değildir ve kampanya kapsamında kampanya içinde yapılacak olan paket içi değişikliklerde taahhütnamede belirtilen şartlar dahilinde uygulanmaktadır. Bunun yanı sıra mevcut internet hizmetinize ait olan kampanya iptal bedeli karşılanmaktadır. En geç 90 gün içerisinde önceki internet servisi sağlayıcınızın iptal bedeli ödenmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.