Bedava internet

Takımın Gol Attıkça Turkcell Bedava internet Kazan

04 Eylül 2019
Takımın Gol Attıkça Turkcell Bedava internet Kazan

Tuttuğun futbol takımı gol attıkça Turkcell’den bedava internet kazan. Uygulamayı telefonuna yükleyen Turkcell aboneleri paketlerine göre her hafta ücretsiz Her Gol 100 MB kampanyasına katılma fırsatını kazanacaklar.

Takımınıza güveniyor musunuz? Güveniyorsanız siz de maç izlerken 2 kat heyecanlanacaksınız. Kampanyadan faydalanan müşteriler abonelik oluşturduktan sonra o gün bir takımı seçebiliyorlar. Daha sonrasında seçtikleri takım gol attıkça 100 mb bedava internet kazanıyorlar.

Mobil Hat Kullanımı

Cep telefonları kişiler tarafından farklı amaçlar için kullanılmaktadır. Genellikle mesajlaşmak amacı ile kullananlar olduğu gibi saatlerce konuşanlar da vardır. Sosyal medyada paylaşıp yapıp arkadaşlarına like atmak için kullananla ise azımsanmayacak sayıdadır. Arada sırada eşe dosta alo diyen teyzeler amcalar ise cep telefonunu en az kullanan grup içerisindedir. Kullanıcı portföyü farklı olduğundan dolayı mobil operatörler farklı tarifeler uygulamaktadır. Paketler ve tarifeler ayrı içeriklerden oluşmaktadır. Faturalı veya faturasız hatların her birinde farklı içeriğe sahip tarifeler bulmak mümkündür.

Bireysel veya kurumsal olan tarifelerde fiyat farklılıkları dikkatleri çekmektedir. Öğrenci, kamu, taahhütlü ve taahhütsüz çok sayıda tarife olduğundan kullanıcıların kendilerine en uygun olanı tercih etmeleri gerekir. En uygun olan tarife ifadesi ise abonenin kullanma potansiyeline göre değişiklik göstermektedir. Yüzlerce tarife olduğundan her birini karşılaştırmak oldukça zor olacaktır. Fakat öncelikle ülkemizde hizmet veren GSM operatörlerinden çekim gücü ve internet hızı en yüksek olan belirlenmelidir. Mobil operatör seçimi yapılırsa devamında tarifeleri kendi aralarında kıyaslamak daha kolay olacaktır.

Takımın Gol Attıkça Turkcell Bedava internet Nasıl Alırsın?

GOL yazıp 9100’a gönderip ya da Goller Cepte uygulamasını yükleyerek kampanyaya katılabilirsin.

Kampanyadan sadece Turkcell aboneleri yararlanabilecektir. Kampanyaya katılım ücretsiz haklarınız bittikten sonra tüm vergiler dahil 3 TL’dir.  GollerCepte Avrupa Paketi üyeleri haftada 2 kez, İddaa Paketi üyeleri haftada 3 ücretsiz, GollerCepte Standart Paket üyeleri haftada 3 ücretsiz, GollerCepte Süper Paket üyeleri ise haftada 5 ücretsiz katılım hakkına sahiptir.

Diğer Kampanyalar

Diğer Turkcell bedava internet kampanyalarını alt kısımdaki toplu kampanya paylaşım sayfasında bulabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.