Bedava internet

Tam Bir Hediye Türk Telekom Selfy 1 GB Bedava internet

01 Temmuz 2019
Tam Bir Hediye Türk Telekom Selfy 1 GB Bedava internet

Tam bir hediye diyebileceğimiz Türk Telekom Selfy’lilere özel 1 GB bedava internet kampanyasından yararlanmayı unutmayın.

Diğer operatörlerde olduğu gibi Türk Telekom’da da özel gençlik kanalı bulunuyor. Türk Telekom’daki bu gençlik kanalının adı Selfy, gençler bu kanala kayıt olarak daha uygun tarifelerden ve hediyelerden faydalanıyor. Selfy’in avantajlı dünyasına katılarak siz de hediye gb ve size özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Müşteriler hangi operatörde olursa olsun, yapılan kampanyaları titizlikle takip ediyor. Hatta operatör seçimi yaparken tarife fiyatına ve yapılan kampanyalara öncelikli olarak bakıyorlar. Çünkü bu kampanyalar sayesinde bir çok müşteri bedava internet alıp ek internet paketi alma derdinden kurtuluyor.

Türk Telekom, Selfy’den Hediye 1GB kazanmak için hattına tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapmanız ve faturasız hat kullanıyor olmanız gerekir. Böylece 1GB BEDAVA internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Faturasız Bedava 1 GB internet Nasıl Yapılır?

  • Kampanyadan faydalanmak için tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapmalısınız.
  • Yükleme yapmadan önce DOPDOLU HEDIYE yazarak 4545‘e sms gönderin.
  • Gelecek olan hediye tanımlanma mesajından sonra gb haklarınızı kullanabilirsiniz.

Kampanyadan Faydalanmak için Aşağıdaki Koşullara Sahip Olmanız Gerekir

  • SMS göndermeden önceki son 48 saatde tek seferde 30 TL veya üzeri TL yüklemiş olmak.
  • SMS gönderdikten sonra takip eden 30 gün içinde tek seferde 30 TL veya üzeri TL yüklemek.

Kampanyaya son katılım tarihi 31 Aralık 2019’dur.

Hediye hakkınızdan kullanmadığınız içerik, paket geçerlilik süresinde otomatik olarak silinir. Kampanya dahilinde verilen internetin durma ya da devretme özelliği bulunmamaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.