Bedava internet

Teb Bu İşlemi Yapan Herkese 500 TL Veriyor

16 Eylül 2019
Teb Bu İşlemi Yapan Herkese 500 TL Veriyor

Türk Ekonomi Bankası (TEB) müşterileri bu kampanya ile 500 TL’ye kadar kazançlı çıkıyorlar. Vereceğiniz harcama sözüne göre kademe kademe kazanabileceğiniz bu para puanlardan sizde yararlanmayı unutmayın.

31 Aralık 2019 tarihine kadar TEB Bonus Card’ınızla vereceğiniz bir talimatla 500 TL’ye varan bonus kazanabilirsiniz!  

Talimat vermek için 0 850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi’ni arayabilir ya da CEPTETEB Internet Şube’sinden Kartlar – Kart İşlemleri – Harcama Sözü’ne tıklayıp harcama sözü tutarınızı belirleyebilirsiniz.

TEB Bonus Listesi

Aylık Harcama Sözü Bonus Tutarı
1.000 TL Harcama Sözüne50 TL Bonus
1.500 TL Harcama Sözüne75 TL Bonus
2.000 TL Harcama Sözüne100 TL Bonus
3.000 TL Harcama Sözüne150 TL Bonus
5.000 TL Harcama Sözüne250 TL Bonus
10.000 TL Harcama Sözüne500 TL Bonus

Kampanya Detayları: 

 • Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.
 • Aylık harcama taahhüdü ile karta bonus yüklenir.Kartınıza peşin yüklenen bonus tutarı, 12 ay boyunca her ay kartınızla yapacağınız düzenli harcama taahhüdüne karşılık yüklenmektedir.
 • Tüm kartlarınıza verdiğiniz taahhüt toplamı, toplam limitinizin %70’ini aşamaz.
 • Kullanılabilir limitinizin aylık harcama sözünüzden fazla olması gerekir. (Kredi kartı borcunuzu ödeyerek kullanılabilir limitinizi arttırabilirsiniz.)
 • Başvuru yapabilmek için kart borcunuzun geçmişe dönük her ay düzenli olarak ödenmiş veya gecikmeye girmemiş olması gerekmektedir.
 • Sözünüze Bonus dahilinde harcamanız gereken aylık taahhüt tutarına taksitli işlemlerde alışverişin yapıldığı ilk tarihteki toplam harcama tutarı dahil edilecektir. Taksit tutarları dahil edilmeyecektir.
 • Nakit avans ve kredi kartınıza nakit avans işlemi olarak yansıtılan (Faizler gibi) harcamalar aylık taahhüt tutarına dahil edilmeyecektir.
 • Aylık taahhüt tutarı, talimatın verildiği ilk hesap kesim tarihinden bir gün sonra ile hesap kesim tarihi arasında gerçekleştirilmelidir.
 • Yüklenen Sözünüze Bonus tutarı, Bonus Plus veya Bonus Premium Card’a terfi etmek için kazanılması gereken tutara dahil edilmez.
 • Sanal Kart’tan yapılan harcamalar Sözünüze Bonus kampanyasına dahildir.
 • Harcama Sözü verdiğiniz kredi kartınıza bağlı ek kartlarınızın yaptığı harcamalar Harcama Sözünüze dahildir.
 • Sözünüze Bonus şu hallerde sona erer: Seçilen aylık alışveriş taahhüdünün yerine getirilmemesi, Sözünüze Bonus kampanyasına katılımınızdan itibaren kart borcunun düzenli ödenmemesi nedeniyle gecikmeye girmesi veya kartınızın kullanıma kapatılması, bankamız ile imzalanan kredi kartı üyelik sözleşmesi hükümlerine aykırı davranışlar nedeniyle kartın bankamızca iptal edilerek yenilenmemesi.
 • Kampanya sona ermeden kapatılan kartlar ve taahhüt edilen harcama tutarı gerçekleşmediği taktirde kazanılan bonus tutarı borç olarak yansıtılacaktır.
 • Sözünüze Bonus kampanyası “Sade ve CEPTETEB kredi kartları hariç” diğer bireysel kredi kartları için geçerlidir. Ticari kredi kartları bu kampanyadan faydalanamaz.

Türk Ekonomi Bankası Güncel Kampanyalarından haberdar olmak için sayfa bildirimlerini kabul et. Ayrıca kampanyalara CEPTETEB uygulamasıyla da ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.