Bedava internet

TEB – CEPTETEB Trendyol İndirim Kampanyası

18 Ekim 2019
TEB – CEPTETEB Trendyol İndirim Kampanyası

Türk Ekonomi bankası kampanyalar ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Teb bankası ülkemizde bir çok kişi tarafından kullanılan bankalar arasında yer alıyor. Hemen hemen 10 kişinin 6’sında Teb banka kartı bulmak mümkün diyebiliriz. Yapılan kampanyalara katılan TEB müşteri bu sayede indirimler ve chip para haklarını da kazanıyorlar. Bu konumuzda sizler için Teb, Cepteteb trendyol indirim kampanyası hakkında detayları paylaştık. İlgili kampanya ile CEPTETEB’lilere Trendyol’da 20 TL Loreal Paris indirimi‘ne nasıl katılacağınıza dair detayları görebilirsiniz.

Türk Ekonomi Bankası CEPTETEB’lilere Trendyol’da 20 TL Loreal Paris indirimi

Trendyol’a üyeliğinize girin Loreal Paris’in özel “Karl Lagerfeld” koleksiyonundan en az 100 TL değerinde alışveriş yapın, 20 TL indirim hemen sizin olsun.

CEPTETEB Trendyol Loreal İndirim Kampanyası Nasıl Yapılır?

  • Kampanya 15.10.2019-30.10.2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
  • Kodlar sadece Karl Lagerfeld x L’oreal Paris butiğinde geçerlidir.
  • Bu kampanya, trendyol.com’da yapılan diğer kampanya ve indirim kodları ile birleştirilememektedir. Kampanyalı butiklerde/ürünlerde kod ve kampanya birlikte kullanılamaz.
  • Alışveriş tutarının kargo ücreti ve vade farkı hariç kısmı indirime tabii tutulur.
  • Siparişin iptal edilmesi durumunda indirim kodu iadesi yapılmaz veya yeniden kullanım hakkı verilmez.
  • Karl Lagerfeld x L’Oréal Paris butiğinde geçerli kupon kodları kullanımıyla ilgili 0 212 331 0 200 no’lu Trendyol Müşteri Hizmetlerinden destek alabilirsiniz.
  • Trendyol.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Teb bankası kampanyaları hakkında daha fazla bilgi edinmek için sayfa bildirimlerini kabul etmeyi unutmayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.