Bedava internet

Teb Shell İstasyonlarında 40 TL İndirim

09 Eylül 2019
Teb Shell İstasyonlarında 40 TL İndirim

Türk Ekonomi Bankasından yakıt indirim kampanyası. Teb Shell İstasyonlarında 40 TL İndirim fırsatı ile yapacağınız yakıt alışverişlerinde indirimden yararlanabilirsiniz. Kampanya sayesinde her bir Teb müşterisi 40 TL indirimden yararlanabilecek.

Teb bankası Kredi kartı kullanıyorsan ve aracında akaryakıt yüklerken fırsatlardan faydalanmak istiyorsan bu kampanya tam sana göre. Kampanyadan faydalanarak maksimum 40 TL kazanabilirsin.

TEB Kredi Kartları’nızla 01 Ağustos-15 Eylül 2019 tarihleri arasında Bonus üyesi Shell İstasyonlarından 4 defa 150 TL ve üzerinde akaryakıt ya da otogaz alımanız durumunda, 40 TL indirim kazanırsınız.

Nasıl katılırım?

Kampanyaya katılım için; harcamadan önce SHELL yazıp 4616’ya SMS ile gönderebilir veya veya CEPTETEB Mobil Uygulaması kampanyalar sayfasından katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl kazanırım?

SHELL İstasyonlarında 4 defa 150 TL ve üzeri alım yaptıktan sonra, 20 – 27 Eylül 2019 tarihleri arasında Bonus üyesi SHELL İstasyonlarında yaptığınız harcamalarda indirim alacak ve bu indirim kartınıza 30 Eylül 2019 tarihinde yansıtılacaktır.

Kampanyaya ait diğer bilgiler:

  • Ayrı günlerde ve tek seferde yapılan 150 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımlarında geçerlidir.
  • Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 150 TL ve üzeri harcamaların sadece ilki kampanyaya dahildir.
  • Kampanya müşteri bazındadır.
  • İşlemler mutlaka Bonus POS’undan geçmelidir.
  • Bonus kullanımları, sanal pos, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.
  • Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
  • Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Turkcell için 0,85 TL, diğer operatörler için 0,65 TL’dir.
  • Kampanya için gönderilen kısa mesajlar Banka sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
  • Sade kartlar, banka kartları ve ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
  • Ek kartlar kampanyadan ayrıca faydalanamaz, ek kartların yaptıkları harcamalar asıl kartın harcamasına sayılacaktır.

Teb bankasına ait güncel kampanyaları mobil uygulamadan da kontrol edebilirsiniz. Kampanya ile alakalı aklınıza takılan her şeyi Türk Ekonomi Bankası müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.