Bedava internet

Teknosa Huawei P30 Lite 1 Telefon Hediye Ediyor

17 Eylül 2019
Teknosa Huawei P30 Lite 1 Telefon Hediye Ediyor

Teknosa Huawei P30 Lite 1 Telefon Hediye Ediyor, Teknosa Huawei Çekiliş Kampanyası ile 20 Ağustos ile 30 Eylül 2019 tarihleri arasında Teknosa’nın WEB sitesinden çekilişe kaıtlım sağlayabilirsin. Çekilişe nasıl katılacağınla ilgili bilgiler ve tüm detaylar burada.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

Kampanya tarihleri arasında Teknosa’nın WEB sitesinden (www.teknosa.com) giriş yapıp; “Üye Ol” butonuna tıklayıp isim, soy isim, e-mail, doğum tarihi ve telefon bilgilerini doğru bir şekilde doldurup yeni üye olanlara ya da “Üye Girişi” butonu ile e-mail ve şifre ile giriş yapıp bilgilerini eksiksiz güncelleyen kullanıcılara 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

  • 1 şanslı kullanıcıya Huawei P30 Lite 128GB (sim kart hariç) telefon hediye edilecektir. (Ödül tutarı yaklaşık 3.499 TL)

1 kişi Huawei Watch GT Klasik Saat (Ödül tutarı yaklaşık 1399 TL)

25 şanslı kişiye Preo RQ77-14W Smart Drone,

125 şanslıya ise Orta Boy Tsum Tsum hediye edilecek

Toplamda dağıtılacak ödül 152 adettir. 

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 15 Ekim 2019 tarihinde noter huzurunda, halka açık bir şekilde yapılacaktır. Çekilişin resmi sonucu ise 18 Ekim 2019 tarihinde Birgün Gazetesinde yayınlanacaktır.

Teknosa Huawei Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?

  • 2 Kasım 2019 tarihi mesai sonuna kadar başvuru yapmayan asil talihliler ve 15 Kasım 2019 tarihli mesai sonuna kadar başvuru yapmayan yedek talihlilere ikramiyeleri teslim edilmez.
  • Çekilişe Teknosa, Estaboom Reklam çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz. Çekilişe katılıp, ikramiye kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin içinde bulunan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer tüm detaylara Teknosa’nın sitesi üzerinden ve Teknosa müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz.

Güncel Kampanyalardan Haberdar olmak için sayfa bildirimlerini kabul etmeyi unutmayın.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.