Bedava internet

Telefonunu Elinden Düşürmeyenlere Tarifeler

21 Eylül 2019
Telefonunu Elinden Düşürmeyenlere Tarifeler

Her sektörde teknolojinin gelişmesi, iletişimin etkisinin artmasını sağlar. İnternet ve sosyal medya kullanımı arttıkça zamanımızı bilinçsiz bir şekilde tüketmeye başladık. Bir otobüste veya metroda kaç kişi kitap okuyor?  Artık herkesin elinde telefonlar mevcut, tabii ki telefon internet paketsiz olmaz.

Oyun oynamak, sosyal medyada gezinmek, mesajlaşmak hep internet dahilinde olabilecek olan uygulamalar. Bir araba kiralarken veya tatile giderken seçimlerimizi hep internet üzerinden yapıyoruz.  Hal böyle olunca da internet her an elimizin altında olması gereken bir faktör olarak karşımıza çıkıyor.

Gelişen teknoloji ile birlikte her gün yeni cep telefonu modelleri piyasaya çıkıyor. Operatörlerde bu yeni modeller üzerinden düzenledikleri kampanyalarla internet paketlerini bizlere en uygun şekilde aktarıyorlar. Bu telefon modelleri tüketicilere faturalı hatlar üzerinden sunulur. Bazı operatörler de eski telefonları alarak yerine farklı modelde bir telefon imkânı ve internet paketi önerirler.

Bu tarifeler 12 veya 24 aya kadar taksitli olabiliyor. Taksit sayısı, fiyatla orantılı olarak artıyor. Bu ayrıntıyı da göz ardı etmemek gerekir.

Tarife Önerisi

  • Turkcell’de GNÇ tarifeleri
  • Vodafone’da FreeZone Tarifeleri
  • Türk Telekom’da ise Selfy tarifeleri

en uygun ve bol içeriğe sahip tarifelerdir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.