Bedava internet

Toplam Fiyatı 112 TL Olan Android 10 Uygulama ve Oyun Bedava

02 Eylül 2019
Toplam Fiyatı 112 TL Olan Android 10 Uygulama ve Oyun Bedava

Android telefon ve tabletler için Toplam Fiyatı 112 TL Olan, Bir süre Bedava 10 Android Oyun ve Uygulama listesi. Listedeki ürünleri ücretsiz telefonunuza yükleyebilirsiniz. Google Play Store indirimlerini takip edip o ay indirime giren uygulama ve oyunları ücretsiz telefonunuza yükleyebilirsiniz. Bu defa sizler için normalde ücretli olan fakat Google Play fırsatı ile ücretsiz satışı yapılan 10 adet toplam değeri 112 TL olan uygulama ve oyunları sıraladık.

Sketch Me! Pro

Satış fiyatı fiyatı: 5,09 TL

Popüler XnSketch uygulamasının reklamsız olan Sketch Me! Pro ile fotoğraflarını renklendirip efektler uygulayabilirsin. Fotoğraflarını düzenlemeyi sevenler için olmazsa olmaz bir uygulama.

Ultimate Food Value Diary

Normal fiyatı: 3,99 TL

Alınan kiloları tekrar eritip vermek için dönemsel bir asistana ihtiyaç duyuyorsanız Ultimate Food Value Diary uygulaması size yardımcı olacaktır. Yediğiniz besinleri kayıt ederek günlük hedefinizi tamamlarsınız. Yediğiniz hazır gıdalar için barkod okuyucu dahi bu uygulama içerisinde yer alıyor.

Augustro Music Player

Normal fiyatı: 0,99 TL

Akıllı telefonunun kendi müzik dinleme uygulamasından sıkıldıysan Augustro Music Player uygulamasıyla farklı bir deneyim yaşamaya başla. Şık arayüzü, dinamik widget’ı, ekolayzer ayarları ve diğer müzik oynatıcılarda bulunan klasik özellikleri hizmetinize sunan Augustro Music Player’ı ücretsiz yükleyebilirsiniz.

Lecture Notes

Okulların açılmasına çok az bir süre kaldı, böylesine bir not alma uygulaması herkesin işine yarayacaktır.

Normal fiyatı 14,99 TL’dir

SkanApp Plus

Normal fiyatı: 33,99 TL

Öğrencilerin sınav döneminde vazgeçilmezleri arasında olan tarayıcı uygulamalarının gelişmiş bir versiyonu olan SkanApp Plus, çok kolay bir tarama deneyimi verdiğini iddaa ediyor.

Riptide GP: Renegade

Normal fiyatı: 16,99 TL

Grafikleri olsun, oyun mekaniği ve oynanışı olsun diğer bütün detayları ile oyuncuları farklı bir dünyaya çeken Riptide GP: Renegade ile zırhınızı kuşanarak akan su üzerinde maceraya dâhil olmaya hazır olun. Ücretli olan bu oyun bir süreliğine ücretsiz.

Overdrive Premium

Normal fiyatı: 13,99 TL

Aksiyona tam anlamıyla doyacağın Overdrive oyununun premium versiyonu olan bu oyunda reklamsız bir oyun keyfini yaşayabileceksiniz. İlk 7 günde oyun içi taşları ücretsiz bir şekilde sizlere sunulur.

How to push the button

Normal fiyatı: 10,99 TL

Bulmaca ve mantık türü oyunlardan keyif alıyorsan How to push the button, boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde geçirmek için oldukça iyi bir alternatif.

Dead Bunker 2 HD

Normal fiyatı: 1,39 TL

Aksiyon ve korku türü oyun severler için önerilen oyunlardan biri de Dead Bunker 2 HD oyunu. Zombi oyunu severler de bu oyuna bir baksın derim.

Anum Icon Pack

Normal fiyatı: 9,69 TL

Akıllı telefonundaki uygulama ikonlarından sıkıldıysan Anum Icon Pack, ile uygulama iconlarını oldukça soft görüntülerle değiştirebilirsin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.