Bedava internet

Toplam Fiyatı 218 TL Olan Android 10 Uygulama ve Oyun Bedava

08 Eylül 2019
Toplam Fiyatı 218 TL Olan Android 10 Uygulama ve Oyun Bedava

Daha öncesinde de buna benzer bir liste hazırlamıştık. Android ücretli oyun ve uygulamalar bazı zamanlar ücretsiz şekilde sunuluyor. Bunlar arasında yer alan bazı oyun ve uygulamaları sizler için listeledik. Toplam değeri 218 TL olan bu uygulama ve oyunlardan beğendiklerinizi hemen yükleyebilirsiniz.

EZ Notes

Normal Satış fiyatı: 23,99 TL

Gizliliğe önem verenler için oldukça güzel bir uygulama. Günümüzde bir çok kişi, kurum ve firma gizliliğine çok önem veriyor. Bu nedenle aldığınız notların da kimse tarafından görülmesini istemezsiniz. EZ Notes, veri güvenliği anlamında garanti veren reklamsız bir not alma uygulaması olarak kullanıcılara sunuluyor. Sesli notlar da alabileceğiniz bu yararlı uygulamayı, uygulama mağazanızdan hemen yükleyebilirsiniz.

4K Camera

Google Play Mağaza fiyatı: 28,99 TL

Bir yönetmen gibi kendi filmlerini Android cihazınızla çekmek isterseniz, 4K Camera sizin için alternatif olabilir. Pozlama, odak, beyaz dengesi, video kare hızı gibi ayarları tamamen sizin kontrol etmenizi sağlayan uygulamada akıllı otomatik mod ile de oldukça iyi çekimler yapmanıza olanak sağlıyor.

Total Media Player Pro

Satış fiyatı: 9,99 TL

Herhangi bir ek özelliğe ihtiyaç olmadan Ultra HD videoları oynatabilen Total Media Player Pro, film izlerken altyazı eklemek isteyenler için de alt yazı ekleme özelliğini sunuyor. 4K HD videolar izleyecekler için oldukça güzel bir uygulama.

Crypto Helper

Crypto Helper

Satış fiyatı: 5,09 TL

Sadece sizin ulaşmanız gereken bir not, sadece bazı arkadaşlarınızın okuyabileceği mesajınız ya da kırılamayacak kadar güçlü bir şifreniz varsa Crypto Helper, sizin için oldukça yararlı bir uygulama olacaktır. Yazdıklarınızı sadece siz ve sizin anahtar kelimeyi söylediğiniz kişilerin okuyabileceği mesajlar üretmek isterseniz bu uygulama çok hoşunuza gidecek.

Neurosimulator Vol.I

Satış fiyatı: 91,99 TL

Listedeki uygulamalar arasında fiyatı en yüksek olan Neurosimulator Vol.I, oldukça gelişmiş bir simülasyon olarak kullanıcılarının kaşsına çıkıyor. 3 boyutlu olarak beyin ameliyatları yapmanıza yardımcı olacak bu uygulama, tıp alanına ilgi duyanların dikkatini çekiyor.

Text Scanner [OCR] & Fancy Text

Text Scanner

Normal fiyatı: 6,79 TL

Okulların açılması ile Text Scanner, kitaplarda gördüğünüz yazıları dijital ortama aktarma özelliği sayesinde sizin yardımınıza koşabilir. Oldukça stabil çalışan tarama performansıyla da çok fazla ilgi gören uygulamayı kısa süreliğine bedava yükleyebilirsiniz.

Motorsport Manager Mobile 3

Motorsport Manager Mobile 3

Normalde fiyatı: 17,99 TL

Kendinize ait motor sporları takımınızı kurarak yönetimi ele alacağınız muhteşem bir oyun olan Motorsport Manager Mobile 3, oynayan oyunculardan aldığı yüksek oylama sonuçları ile ilgiyü üzerine çekiyor. Muhteşem grafikleriyle öne çıkan bu oyun hikaye bakımından da oldukça iyi.

Slayaway Camp: 1980’s Horror Puzzle Fun!

Normal fiyatı: 20,99 TL

Google Play Store’da “Editörün Seçimi” etiketiyle de görünen bu oyun kısmen minecraft’a benziyor. Kısa süreliğine ücretsiz olan oyunun normalde satış fiyatı 20,99 TL.

ai.type Rainbow Color Keyboard

Normal fiyatı: 4,39 TL

Listede yer alan kişiselleştirme uygulamalarından ilki olan ai.type Rainbow Color Keyboard, klasik klavye düzeninden sıkılanlar için yeni Klavye şablonları sunuyor.

Crayonic Icon Pack

Normal fiyatı: 7,19 TL

Bir diğer akıllı telefon kişileştirme uygulaması ise akıllı telefonundaki ikonlardan sıkılan cihaz kullanıcıları için. Crayonic Icon Pack’i kullanarak telefonunuza oldukça iyi çizilmiş ikonlarla yeni bir cihaz görünümü kazanmasına olanak sağlıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.